Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valamilyen megoldás arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen megoldás arra, ha az embernek soha nem lehet olyan barátnője, mint amilyet szeretne?

Figyelt kérdés

Többször is átgondoltam már a helyzetet, amiben most vagyok és azt hiszem, nem lehetséges olyan párkapcsolatba lépnem, mint amilyet szerettem volna régen. Korábban még azt hittem, idővel megoldom és sikerül majd, de rájöttem, hogy tévedtem.

van valamilyen módszer arra, hogy az ember könnyebben bele tudjon nyugodni a helyzetébe vagy sosem leszek képers túllépni ezen?



2012. okt. 15. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:

persze.

legyél személyi edző.

aztán kinézel egy viszonylag helyes arcú,de lepusztult,önbizalom hiányos csajszit,felcsíped,rávezeted az edzésre,helyes étrendre,és egy év múlva egy full bombázó fitnesz modell nőd lesz.

2012. okt. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerezz pénzt, akkor olyan lesz, ami még a szarodat is megeszi!
2012. okt. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk a görcsölés helyett csinálhatnál valami értelmes dolgot.

Ha kevesebbet agyalsz ilyesmin és többet foglalkozol magaddal, akkor egyszercsak az utadba kerül valaki. Vagy nem. De legalább nem picsogsz és az neked is jobb, hidd el.

2012. okt. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
siránkozás biztos nem vonzó a csajok szemében!
2012. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2012. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
32 vagyok. Ha fiatalabb lennék, eszembe nem jutott volna feltenni egy ilyen kérdést, mert akkor még úgy gondoltam, ha érettebb és tapasztaltabb leszek, megoldom majd.
2012. okt. 15. 11:51
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

00:54-nek van igaza. Legyen sok lóvéd és legyen márkás sportkocsid. Akkor még válogathatsz is a nők közt!

Egyébként meg felejtős a dolog.

2012. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok pénzzel minden könnyebb, de én éppen rossz anyagi helyzetbe kerültem 35 évesen és mégis válogathattam.
2012. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!