Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az a fiú, aki...

Mit tegyek, ha az a fiú, aki tetszik nekem "rámászott" a barátnőmre?

Figyelt kérdés

Szóval. Kezdjük ott, hogy van egy osztálytársam ( fiú) aki nagyon tetszik nekem. 2 évvel ezelőtt olyat is hallottam , hogy én is bejövök neki, de ebből aztán nem lett semmi, mert a fiúnak lett barátnője. 2 hónap múlva szakítottak. Azóta a csaj elballagott, és a fiú mostanában velem és a barátaimmal van . Többször észre vettem, hogy néz engem, de amikor én is ránézek gyorsan elfordítja a fejét. Van egy probléma is. A legjobb barátnőmnek is tetszik. És mostanában többet nevet vele, és tesi órán is "véletlenül" egy csapatba kerülnek. Félek, hogy a fiúnak jobban tetszik a barátnőm , mint én. De én nagyon szeretem a fiút. Mit tehetnék?

Értelmes válaszokat kérek!

Köszönöm!!!


2012. nov. 30. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még egyenlőre ne valld be neki, hogy mit érzel iránta, egyébként is szerintem az a fiú feladata, főleg hogyha neki is tetszel. Mikor kettesbe vagytok egy 10 perc beszélgetés után meg kérdezz rá, hogy mondjuk: figyelj már neked tetszik xy ? Mert sokat vagytok együtt. Ha azt mondja hogy igen, akkor én a helyedben hagynám és nem vesznék össze emiatt a barátnőmmel.. De amíg ezt nem mondja ki addig ugyanannyi esélyed van próbálkozni mint a barátnődnek, szerintem. :)
2012. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor , ha van lehetőség rákérdezek . :)
2012. dec. 1. 08:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett? privibe ird le :)
2015. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!