Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mostanában látomásaim vannak...

Mostanában látomásaim vannak vagyis eddig 2 és mindig ugyanaz ennek mi lehet az oka? (látomásomban egy boszorkány van) Kezdek félni hogy nem vagyok normális a látomások miatt. :/ 18/L

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
LSD...
2012. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Azt szeretném kérdezni használod e a mágiát hiszel e benne.... vagy tartottál e már szeánszt szellemidézést ??? válaszolj rá és én megpróbálom megmondani az okát !! mond el hogy általába mikor szokott jönni és álom vagy látomás mindent irj le !! :)
2012. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Antimod ***** válasza:
54%

"LSD..."


Nem mindenki drogozik, mint egyesek...


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mustafa33 ***** válasza:
43%
Próbálj cuccot váltani.
2012. jan. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodj meg,normális vagy.

Nem biztos,hogy szellemekről van szó,boszorkányok meg nem léteznek,úgyhogy az kizárt.

Nem vagy mostanában túl fáradt?

Vagy idéztél már valaha szellemet?

Mert attól is lehet valakinek látomása,ha idéz egy szellemet,és az ott ragad.....

Bár lehet szellem is,de nem hinném....

Szerintem az lenne a legjobb ötlet,ha hívnál egy médiumot,és tényleg van valami a házadban,akkor elküldi a másvilágra.

2014. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!