Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 24 órás megfigyelés a munkahel...

24 órás megfigyelés a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Egy irodaházban dolgozom, mint recepcios biztonsági őr. Eddig a rendszer úgy működött, h óránként bejelentkeztunk telefonon. Ez most valtozott. Ők hívnak minket véletlenszeruen. Ez még nem is lenne baj. Most egy kamerát akarnak felszerelni a portakra mikrofonnal. Látni/hallani akarnak minket? Ez jogokat sért szerintem. Most kaptunk egy okmányt is, h beleeggyezunk e a dologba. Eddig senki nem írta alá a 9 emberből. Jogosan nem?

2012. dec. 1. 09:01
 1/2 anonim válasza:

Nem tudom hogy hol dolgozol de képzeld csak el hogy mennyi erőforrást jelent ellenörizni titeket (9embert) a hivásokat viszonylag könnyü megoldani de a felvételek már....ha már a biztonsági őrökben sem biznak akkor ott valami gond lehet.

Szerintem ez csak egy kis ösztönző hogy jobban dolgozatok ez minden cégnél így van ha nem kamera akkor meg mással fenyegetnek.

2012. dec. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mennyetek bele majd alkalomadtán tönkre megy a rendszer véletlenül nálunk a a chekkoló landolt a mikróba egy szendvicsbe!

bár ezt nehezebb megoldani, de egy kis áram mindig segít :)

2013. márc. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!