Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak anyukámnak, és...

Adrienn12 kérdése:

Mit adjak anyukámnak, és apukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mondjuk olyasmit szeretnék,aminek hasznát is veszik. pl:parfüm,vagy sapec.. apukám olyan focis,aludni szeret,tv-zni 39 éves. Anyukám kicsivel idősebb. Ő szinte minden nap takarít.Pihenni szeretne,csak azt mondja nagy a kosz. Azt mondta hogy ő arany nyakláncot szeretne,de azt mondta hogy olyat nem tudok venni,mert kb 20-25ezer forintba kerül. Lécci segítseteek,nem sokára [KARÁCSONY NAGYON SZERETNÉK NEKIK ADNI VALAMIT!!]
2012. dec. 2. 19:35
 1/4 anonim válasza:
szerintem mindenképpen saját készítésű ajándékot adj nekik. MINDENKÉPPEN.. ők azt értékelik a legjobban. apukádnak pl. varrj egy foci mintás párnát, vagy hímezz egy focis keresztszemes cuccot. anyukádnak pedig valami nagyon szép nyakláncot készíts gyöngyből.ha szeretnéd, hogy segítsek ÍRJ ÜZIBE!! :) L14
2012. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyukádnak adhatnád ajándékba, hogy segítesz neki a sütés főzésbe, takarításba, hogy legyen több ideje. Ha sokat segítesz neki megfogja kérdezni, hogy mi történt veled. Akkor elmondhatod, hogy neked ez a karácsonyi ajándékod. Ez mindennél többet ér, ezt úgyanis nem lehet pénzért megvenni. Értékelni fogja, hidd le! :)

Apukádnak pulcsit, pólót vegyél.

2012. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,ezek nagyon jó ötletek,örülök hogy segítettetek!! és ezeket is fogom csinálni karácsonyra!! :)
2012. dec. 3. 18:21
 4/4 anonim válasza:
Én ha saját készítésűt adtam mindig vissza került valahogy a szobánkba.
2013. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!