Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megalázni vagy...

Hogy tudnám megalázni vagy visszavágni?

Figyelt kérdés
Nagyon megalázott egy olyan ember akit sokan ismernek és szeretnek mondjuk az ismeretségi körének a fele csak érdekből bírja. Hogy tudnék ennek az embernek visszavágni vagy megalázni ? Akármit mondhatnék akkor sem adna senki az én szavamra és azt is nagyon jól tudom hogy ez nem helyes viszont szeretném ha ő is legalább annyira kínos helyzetbe kerüljön mint amilyenbe engem hozott. Azt is tudom hogy nagyon gyerekes ez az egész viszont az a baj hogy ez az ember azt gondolja mindent megtehet következmények nélkül és ezt az egészet úgy kezelte mintha semmi nem történt volna amúgy jó barátok voltunk de én már kezdem nagyon megutálni azért is szeretnék vissza vágni.

2012. dec. 3. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb visszavágás az ignorálás.


Arra megy rá, hogy megalázzon, és várja, mivel fogsz lépni. Ne add meg neki ezt a szívességet.


Ignoráld!!!!!!!

2012. dec. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha még sem erre vár, akkor neked jobb lesz?


Nem. 2 év múlva magad is nevetni fogsz ezen.


NE foglalkozz vele!!!!

2012. dec. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mint mondtam jó barátok voltunk de én már kevésbé keresem a társaságát meg ő is az enyémet. ha nem foglalkozom vele azzal bosszantom ?
2012. dec. 3. 01:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Most sem foglalkozok vele túlságosan de azért zavar hogy ő megalázott és a sok ember meg majdnem még meg is tapsolta és én meg nem tudok vissza vágni nem kell itt durva dolgokra gondolni nem vagyok haragtartó meg gyűlölködő fárasztó dolgok ezek csak annyit akarok hogy érezze milyen az amikor ő kerül kínos helyzetbe
2012. dec. 3. 01:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Elméletben visszakpja ezt az élettől.

Gyakorlatban viszont a legjobb, ha megvered és valami gusztustalanba nyomod a fejét. :D

2012. dec. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Living well is the best revenge."

Tehát jól élni a legjobb bosszú...


De ha már nagyon nem bírod akkor vágj vissza. Fogalmam sincs hogy lehetne a te esetedben, mert nem nagyon írtál konkrétumot. Az a baj, hogy hogyha ignorálod, akkor lehet hogy előbb-utóbb benned nő akkora feszültség, hogy olyan embereken vezeted le, akiken nem kellene.

2012. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jézus :) ***** válasza:

Így van. Ignoráld.

Önuralom és megbocsájtás. Ha képes vagy megbocsájtani, és így felülkerekedni saját egódon, ennél nagyobb dicsőség nincs. Így rámutatsz hibáira, és ennél nagyobb megalázás nincs, hogy rámutass saját gyengeségére.

2012. dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!