Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkanélküli vagyok hosszabb...

Munkanélküli vagyok hosszabb ideje. Hívtak állás miatt, de arra sincs 1500 Ft-om, hogy elmenjek. Mit tegyek? Segélyt, munkanélkülit nem kapok már, család, ismerősökre nem lehet számítani. Volt már valaki ilyen helyzetben? Hitelt sem kapok sajnos.

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan messze van?

Vonattal stb.-vel kellene menni?

Elvileg, ha képzésre mész, kapsz érte valamennyi pénzt, de ennek azt hiszem a munkaügyi hivatalban lehetne utánaérdeklődni, én is csak így hallottam.

2012. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudom ,hogy nehéz. De próbáld meg ,még is a családodat hátha kisegítenek. Nagyon nehéz munkát találni így ne hagyd ki hátha felvennének. Vagy kérj segítséget baráttól.
2012. dec. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tippmix?
2012. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

12:44


ha buszjegyre sincs pénze akkor mégis miből tippmixezzen??

2012. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok. Most olvastam csak hozzászólásokat. Közben eltelt 1 év, sikerült rendezni a helyzetem, munkám is lett.


Sajnos aki nem saját településén tud dolgozni, annak sokba kerülhet a kezdés. Nekem napi 1000 Ft az útiköltség otthonról a városig, további 500 Ft a városon belüli közlekedés, mert gyalog nagyon messze van, 1 órás séta majdnem. Útiköltség térítést előre nem szoktak adni, eddig nekem egy helyen sem, mindig csak utólag, miután leadja az ember a bérletet.

Első hónapban kb 20 000 ft-ba kerül,ha bérletet veszek, amit következő hó elején leadok. Ekkor kapok fizetést,de ebből veszem meg a következő bérletet, majd 2. havi fizunál kapom meg az 1. havi útiköltségem árát.


Nem könnyű...

2014. jan. 15. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!