Beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Megtaláltam apámat 16-év után :| ..szerintetek írjak rá, vagy beszélgessek vele? ..vagy haggyam a faszba mert nem foglolkozott velem? jó tanácsokat elfogadok :)

2012. dec. 3. 11:39
 1/5 anonim válasza:
ezt neked kell eldönteni ...
2012. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd.. nem fog szeretettel feléd fordulni, a családi filmek nagy egymásratalálós-sírvaölelkezős jelenetei a valóságban nem léteznek. Találsz majd egy kissé jellemtelen, bűntudattól szorongó embert, aki nem igazán szeretné a jelenlegi életét kizökkenteni miattad. Csak kínos/szomorú helyzet lenne, ha megkeresnéd... spórolj meg magadnak egy csomó rossz érzést.
2012. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy ilyen fontos kérdésben tényleg neked kell dönteni, elég kamunak is tűnik, hogy ilyennel másokhoz fordulsz.

Amúgy szerintem beszélj vele, mit veszíthetsz?

2012. dec. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele. Lehet, hogy nem az ö hibája volt, hogy nem láthatott eddig. Aztán úgyis kiderül hogy, hogy áll hozzád.
2012. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) ..és amugy nem kamu a kérdés.
2012. dec. 6. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!