Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek ez ellen?

Adrienn12 kérdése:

Mit tegyek szerintetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit csináljak ha egy fiúba szerelmes vagyok,és ő nem belém szerelmes,mással jár aki az egyik legjobb barátnőm. És jól tudta hogy én szerelmes vagyok abba a fiúba. Angolon pedig sokszor rámnéz, amikor oda nézek,akkor meg látom hogy engem néz,és ahogy észreveszi hogy ránéztem rögtön másfele néz.. kevésszer találkozunk,mert ő B-s én meg A-s.. a barátnőm is A-s akivel jár most. már jártam a fiúval,csak szakított. többazör kérdeztem tőle hogy együtt maradunk e még vagy nem... majd egyszer megkérdeztem tőle,hogy mondjon egy IGENT ,vagy egy NEM-et. egyszer csak azt mondja,hogy jó... akkor... nem.. azt mondtam neki hogy jólvan,ennyi volt.és aztán pedig elment. csak azért csinálom ezt az egészet,mert nem nagyon esik jól.. megkérdezte a barátnőmtől hogy kidobja e őt a tesin.. meg azt is mondta, hogy menjen majd át egyszer hozzá. egyébként nem is annyira romantikus a fiú.. alig-alig beszélt hozzám naponta. TUDOM HOGY NEM AKARJÁTOK ELOLVASNI MERT KISSÉ HOSSZÚ! xD
2012. dec. 4. 15:36
 1/7 anonim válasza:
Nem akarom elolvasni, mert egy kicsit hosszú.
2012. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
tipikus tini szerelem, rengeteg ilyen esettel találkoztam/találkozok .. Mivel azt írod , hogy már jártatok, de vége lett, akkor érdemes elgonolkoni , hogy miért is lett vége, s hogy érdemes e tovább rágódni a múltan. Ha akkor nem müködött, vajon müködne- e most, vagy más lenne mint akkoriban? Attól, hogy néz még nem jelent semmit a dolog, az is lehet, hogy élvezi látni, hogy te még minig mennyire odavagy ...Igazábók csak te tudhatod, te érezheted át a helyzetet, próbáld reálisan látni a dolgokat, elvonatkoztatva a rózsasin ködfelhőktől!
2012. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt amit az első válaszoló írt annak semmi értelme nem volt. megértem hogy nem akarod elolvasni,akkor inkább nem is kellett volna írnod. ha nem szeretnéd akkor csak rákattintasz egy másik kérdésre és arra válaszolsz. elhiszem egyébként hogy hosszú.xD nem is akartalak egyébként most úgy piszkálni csak ennek semmi értelme nem volt.
2012. dec. 4. 16:26
 4/7 A kérdező kommentje:
A másodikra illetően én nem voltam vele semmien. nem csináltam vele semmit. volt olyan 3 nap amikor egymáshoz sem szoltunk. meg amikor 5naposon is voltunk huhh.. ott pedig amikor előre ment oda a lányokhoz, visszanézett kettőször is hogy lássa,milyen féltékeny vagyok,hogy beszélget velük,hogy együtt nevetnek... meg minden.. én inkább olyan féltékeny tipus vagyok.. van egy fiú aki szerelmes belém. az a-s. de álandóan azt hallom az ilyen haverjaitól,hogy nagyon akar veled járni,meg komolyan,meg minden még szerelmes leveleket is küldött. mindenkinek azt mondta hogy én járok vele.pedig nem akartam vele.igaz kitűnő tanuló, mindenki úgy ismerte meg hogy őszinte.. aki meg tetszik nekem, egyébként sem egy *angyal* ..
2012. dec. 4. 16:32
 5/7 A kérdező kommentje:
meg nem olyan csajozó tipus de szokott velük lógni.
2012. dec. 4. 16:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Most mi itt a problem?Legyen eszed,járj más fiúval és amikor az a másik fiú(a B-s)a lábad előtt csúszva könyörög,a másik srácot egyszerüen dobd ki.Egyszóval)na jó lehet hogy több lesz mint kettő)féltékenyítsd
2012. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jólvan nyugih.. nem kell ezen felhúzni az agyat. egyébként is, egyik lány sem szerelmes belé.. és ezt nem ilyen könnyű feldolgozni amikor 2éve együtt voltunk..
2012. dec. 4. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!