Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok magyar levelezőtársa...

Hol tudok magyar levelezőtársat találni? (:

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Kor, nem, hely? :)
2012. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
korra 20 éve alatt, hely teljesen mindegy és a nem is :)
2012. dec. 4. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Ahogy gondolod...

A 20 év alatti rendben van, de 15 alatti nem, hiszen azok mindent idegesítő hangulatjelekkel írnak, a témák, amikhez hozzá tudnak szólni pedig lekorlátozódik a facebookra és a sulira.

A nemen lehet vitatkozni, de nekem az is fontos. Rengeteg srác barátom-haverom van, ellenben lányból alig akad. Lányok véleménye így érdekelne sok témában.

Hely. Kihangsúlyoztad, hogy magyar levelezőtársat keresel, noha ez egy magyar nyelvű oldal amúgy is. Ebből arra következtetek, hogy határon túli magyar vagy, ami érdekel, mert bár szeretnék sokat tudni róluk, valójában kevés infó jut el eddig.

2012. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Rukkola Facebook oldalára is írhatsz. Az ottaniak különben is imádnak levelezni. :)
2012. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az előttem szólóhoz : ugye azért tisztelet a kivételnek. Megköszönném. 13 éves vagyok, nem használok idegesítő hangulatjeleket és nem csak a suliról pofázok.

A kérdezőhöz: Nagyon sok ilyen oldal van, szerintem akár még facebook-on is lehet találni ismerkedős-levelezős csoportokat és oldalakat, vagy akár gyakorikérdéseken is el lehet kezdeni az ismerkedést. :)

2013. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szivesen, irj privit és adok e-mailt, ha gondolod
2013. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!