Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közmunkásként bármikor felmond...

Közmunkásként bármikor felmondhatok bármilyen következmény nélkül?

Figyelt kérdés
Röviden arról lenne szó hogy, itt vagyok 26 évesen,felsőfokú végzettséggel és az egész (nemkicsi)városban csak közmunkát kaptam...hozzáteszem hogy önként,mert van olyan akit közvetítettek. Október elejétől vagyok ott,a munkaszerződés december 31.ig szól, de mostanra már elegem van belőle. Azt tudni kell hogy kint vagyunk a gátoldalban,illetve kint a puszta közepén. 20 emberre durván 5 szerszám jut, a megígért munkaruhát is hiányosan kaptuk meg, tehát a feltételek a lehető legrosszabbak, arról nem is beszélve hogy mínuszban/hóban/esőben/sárban is kint kell lennünk a napi 2000FT-ért, és a munkatársakról nem is szóltam!!! Számomra ez már elviselhetetlen,főleg hogy már többször is megfáztam,és ez csak folyamatosan ismétlődik. Ezeket nem azért mondom mert sajnáltatni szeretném magam,hanem mert ahogy ott velünk viselkednek/beszélnek...mint az utolsó útszéli leprás alakkal, ráadásul a fizetéssel idáig nemvolt gond(jött minden hétfőn az a pár forint), de 2 hete semmit nem kaptam...úgy hogy rajtam kívül mindenki másnak megjött. Most ott tartok hogy, ha a héten nem jön pénzem,akkor fogom magam és felmondok és elküldök mindenkit a pcs*ba, de tartok tőle hogy valamiféle módon ezért is én leszek meghurcolva. Valaki tudja hogy ez hogy működik? Tudom hogy sok embernek csak (köztük én is)ez az egy megélhetési lehetősége van, de akkor is dögöljön meg az aki ezt az a rabszolgamunkát így kitalálta, tisztességes pénzért természetesen egy szavam sem lenne!
2012. dec. 4. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nem hagyhatod ott, mert akkor utána nem fogsz segélyt se kapni. Azt hiszem, csak akkor hagyhatod ott, ha rendes állást találsz, egyébként nem. (különben meg egyetértek veled, én még közmunkát sem kapok, mert kijelentették, hogy nőknek most nincs közmunka.)
2012. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!