Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy csak...

Jól gondolom, hogy csak kihasznál?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,lány.Barátaim nincsenek,csak osztálytársak meg egy lány,akivel mostanában lógtam.Néha összfutottunk,meg hívott,hogy kísérjem el ide-oda,de amikor én hívom,mindig lemondja.Néhány napja felhívott,h menjünk ki sétálni,akkor mondta,h azok,akikkel eddig barátkozott megkattantak,és ők már nincsenek.
2009. aug. 19. 15:50
 1/4 anonim válasza:

Válassz Te barátod,ne pedig téged válasszanak ki!

Aki szimpatikus menj oda hozzá,kezdj el vele beszélgetni.

Olyan embereket válassz akik hozzád hasonloak,akikkel tudsz beszélgetni,bármiröl.

Hivd Te is meg azt a lányt,és ha már sokadszorra utasit vissza akkor hagyd,egy igaz barát mindig ott van ha kell!

És nem utasit el ennyiszer!

2009. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát..annak az oka,hogy amikor Te hívnád és lemondja,az is lehet,hogy valójában tényleg nem ér rá,vagy pedig egyszerűen egy oylan embert jelentessz a számára,aki jó ha van neki,és számíthat Rád,de fordítva ez már nem elmondható. És hát az meg,hogy az ő eddigi barátai már nem állnak vele szóba,az meg lehet hoyg azért van,mert nem tetszik nekik hogy veled is lóg. De az is lehet hogy ő tett valami oylat,ami miatt már nem barátkoznak vele.


Gondolom nem vagy egy nyitott személység,inkább zárkózott lehetsz,ha nincsenek barátaid...de azért,mindenesetre kicsit nyílj meg a világ felé,és próbálj barátokat szerezni,mert jó ha van valaki akire Te is számíthatsz,és veled van ha szükséged van rá.Igaz,nem tudom hogy egy 18 éves lány mennyire vágyik iylen kapcsolatokra,de sztem azért Neked is jó lenne,ha lenne valaki,akivel megtudod osztani az érzéseidet,gondolataidat anélkül,hogy a másik illető kibeszélni a hátad mögött,vagy kiderülne hogy csak kihasznál. Szóval az illető csajszikával üljél le,és beszéld meg ezt a dolgot,hogy most mégis minek számítassz neki. És még1x mondom,próbálj barátokra lelni,mert belőlük sosem elég. :D ;)

2009. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

tényleg zárkózott vagyok,és nem tudok csak úgy szóba állni emberekkel,még azokkal se,akit azért ismerek(pl osztálytárs),ha meg olyanra akadok,akiben bízhatnék,azt mindig ellököm magamtól,és nem merek közeledni felé újból,mert nem akarom,h azt higgye,azért,mert nincs más számomra.ez a dolog egy éve történt.és amkor ő volt nekem,akkor sem mertem hívni,mert mindig azt érzem,h púp vagyok az embereknek.most sem merném őt felhívni,pedig mióta elfordultam tőle,azóta sokszor megvigasztalt,ha látta rajtam,h nincs valami rendben..

2009. aug. 20. 07:52
 4/4 A kérdező kommentje:
az ő eddigi baráti köre két táborra szakadt,akikkel nem beszél és akikkel még igen.azt,h miattam történt volna kétlem,mert ez nem most történt,mi meg kb 2 hete lógunk.amikor lemondja,ált csak annyit mond,h nem tud jönni,néha meg mond vmit,h mért nem.egyébként régóta ismerem,osztálytársam volt általánosban,néha-néha ezelőtt is összefutottunk,de mostanában elég sokat.csak hát állandóan cserben hagy.
2009. aug. 20. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!