Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy egy számodra fontos dologgal kapcsolatban a lehető legtöbb mindent elrontottál, tényleg totálisan reménytelennek látszott a helyzet, de aztán mégis fordult a kocka?

Figyelt kérdés
Meséld el a sztorit! :)
2009. aug. 19. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem mindenki életében vannak kisebb és nagyobb reménytelen helyzetek, amikor úgy gondolja, hogy helyrehozhatatlanul elrontotta vagy valaki bekavart...

Nekem a legreménytelenebb helyzetem akkor volt, amikor 4 év együttjárás és 5 hónap házasság után a férjem berúgott és megvert. Előtte soha egyetlen hangos szó, tetlegesség meg főleg nem volt. Csak nagy-nagy szerelem. Még aznap visszaadtam a gyűrűmet és nemsokára beadtam a válópert. Egyik nap szerelem, másik nap vége. Tudtam, ha nem lépek, máskor is előfordul, mivel mindenki tudta, hogy milyen, csak én voltam naív és szerelmes. Örültem, hogy nem szültem neki gyereket. Még akkor is szerettem és csak egy kicsi választott el, hogy az ölébe boruljak, mikor kimondtuk a válást. Azóta családot alapítottam, vannak gyerekeink és nagyon boldog vagyok. Az eszem akkor legyőzte a szívemet, de megérte, mert ő azóta (is) alkoholista, a mostani férjem pedig az életem értelme. Nem tudom, hogy milyesmire gondoltál-e, de nekem hirtelen ez a "kilábalásom" ugrott be.

2009. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!