Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Piercing szúrás! Mit, hogyan?

Piercing szúrás! Mit, hogyan?

Figyelt kérdés

Én magam szeretnék 1-1 piercinget szúrni az arcomba mindkét oldalt és 2t az ajkamba. Ez elég, ha az arcomhoz 2 oldalt egy tűt használok és az ajkam átszúrásához is egy tűt használok? Egyszerre átszúrhatom, vagy várjak pár napot? Nagy baj, ha nincs fertőtlenítőm? Történhet valami, ha rosszul szúrom? (tehát ha eltalálok mondjuk egy eret)

A 2 tűmet szakembertől vettem, mindkettő steril és 1,6os. Illetve hát már egyszer átszúrtam vele az ajkamat, csak hogy elveszett a piercingem és mire sikerült újat szereznem, beforrt a lyuk. Szúrhatom egyáltalán ugyan azon a helyen megint?


2012. dec. 5. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél tűt minden szúráshoz, mert fertőzésveszélyes kettőhöz ugyanazt használni. Én a szúrások között várnék pár napot, nehogy az legyen, hogy az egyik begyullad és az átterjed a másikra. Fertőtlenítőt mindenképp használj. Semmiképpen ne szúrj nélküle. Nem ismerem annyira az arc anatómiáját, de elképzelhetőnek tartom, hogy baj is lehet belőle, ha rossz helyre bököd. Én a helyedben amúgy megkérnék valaki mást rá. Magadnak szerintem komplikált kicsit.


Az 1,6-os tű nem vastag egy kicsit?

2012. dec. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem se inkább te szúrd. Akkor nagyobb az esélye mindenféle fertőzésre. Amúgy meg szerintem, ahol befort egy lyuk, arra a helyre ne, inkább egy kicsit mellé...
2012. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudom, az előzőt is 1,6ossal szúrtam éa pont, hogy jó volt:D
2012. dec. 13. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem szemöldökömhöz 1,2-es kellett.
2012. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!