Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj a köldök pc?

Mennyire fáj a köldök pc?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet de azért izgulok :S... tapasztalatok? igaz h a szúrást nem is érzed, vagy? előre is köszi a válaszokat!

2012. nov. 5. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!:)

En 4 hete csinaltattam,es egyaltalan nemfajt nem is ereztem!

Nagyon bevoltam parazva aztmondtak ay ismerosok hogy nagyon faj!

Egyedul a baratnom mondta azt hogy nem mert nekiis volt .

Es tenleg nemfajt! Mikor atszurja azt erzed de egyaltalan nemfaj!

Megis lepodtem :D Es erzestelenito nelkul! Bar attolis fugg hogy kinel csinaltatod,aztmondta a piercinges ,es en vegig neztem az egeszet en nemereztem semmi fajdalmat :) bar lehet hogy mindenkinel mas :D

A vegen kirohogtem magam,hogy annyira paraztam :D

Csinaltasd meg mindenfelekeppen nemfaj egyaltalan es megeri mert gyonyoru!:)

2012. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csivibaba válasza:
Nekem azt mondták, hogy ,,nem érzel semmit,,. Na ez hülyeség. Ha véletlenül mondjuk megbököd az ujjad egy tűvel, azt is érzed... Ezzel csak arra akartam célozni, hogy ne arra számíts, hogy egyáltalán semmit nem fogsz érezni. Lefújják érzéstelenítővel, és így fájdalmat nem nagyon lehet érezni. Nekem inkább feszült a bőröm, azt éreztem. Ja, és nem hiszem, hogy egy normális helyen érzéstelenítés nélkül csinálják. Azt meg pláne nem, hogy egyáltalán nem fáj úgy...
2012. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. nov. 5. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem személyfüggő...van barátnőm, akinek cseppet sem fájt...nekem meg iszonyatosan...pedig pl a bordámon a tetko nem fájt egyáltalán...a fülembe a porcba a fülbevaló is egy hét alatt begyogyult:) ez majd ott kiderül! de nyugi...az biztos, hogy kibirható! :)

24L

2012. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
három napja csináltattam :)) èn annyit mondok nem kellemes de pillanat mùve az egész és rohadtul megérii!! nem para :D
2013. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!