Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mielőtt letörlitek azokat az...

Mielőtt letörlitek azokat az embereket msnről, vagy közösségi oldalakról, akikkel nem beszéltek, szóltok neki vagy csak törlés, és kész?

Figyelt kérdés
Én emiatt kaptam meg h gerinctelen vagyok hogy nem szóltam mielőtt töröltem valakit, akivel nem is beszéltem. Szerintetek?
2009. aug. 19. 18:28
 1/8 anonim válasza:
100%
Én is letörlöm szó nélkül. Minek szóljak ha nem is beszélünk!? Ha eddig nem hiányoztunk egymásnak akkor ezután sem fogunk, nem?
2009. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De, én is így gondolom. Csak egykori barátnőm vette a szívére, akivel rég megromlott a kapcsolatom, megkaptam tőle hogy gerinctelen, kétszínű vagyok mert letörölgetem szó nélkül:S
2009. aug. 19. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudta meg?
2009. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem onnan tudta meg,hogy akart bizti valami üzit írni,és a rendszer kiírta hogy nem elküldhető...
2009. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Iwiwen felköszöntött mert szülinapom volt, és írta a levélben hogy beszélünk majd msnen. Erre írtam hogy sorry, de mivel egy szót sem beszéltünk már több mint egy éve egymással, letöröltem őt. Erre kaptam meg a fent leírtakat. De ha fent vagyunk msnen mindketten, nem képes megszólítani, és én sem tudok már vele mit beszélni, akkor miért erőltetnénk? Köszi a válaszokat!
2009. aug. 21. 10:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az a legegyszerűbb, ha szó nélkül törlöd, vagy tiltod! A törlésekről általában nem szólok, hiszen gondolom én ha eddig nem kerestül egymás társaságát (msn) akkor ezután sem fogjuk, majd megtalál emailen, iwiwen vagy myvipen, hiszen onnét nem szoktam törölni ismerősöket, csak msnről. Viszont, ha valaki kegyetlenül idegesít, zaklat, még mindig msn :D neki csakazértis! megmondom, hogy bocs, de ha így folytatod töröllek...és törlöm is.
2009. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam,ha nem vagyok neki fontos,akkor úgyse veszi észre,v szó nélkül töröl ő is, ha meg fontos vagyok,akkor rámír ha lát fenn,és én visszaveszem a partnerek közé, ennyi. Egyszer én is szóltam 1 lánynak,h letörlöm,és +kaptam h ez mekkora bunkóság volt
2010. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szó nélkül! :D Ez nem gerinctelenség! Ha szól előre, akkor meg az lesz a baj! (:
2011. nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!