Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú az osztályból aki...

Van egy fiú az osztályból aki már évek óta zaklat. Mit tegyek? És ő miért teszi?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem hagy békén és már évek óta cukkol, de ilyen tök gyerekes hülyeségekkel: hogy jártam az egyik oszt. társammal, (volt egy durvább esett amikor ez a srác megfogta a másik ...-ját) ezért pár fiú le "homozta" ekkor ő azt mondja majd bebizonyítom! És engem megkérdez engeded, hogy rajtad? STB... Én mindig HAGYJÁLT! vagy NEMET mondtam neki de mostmár nagyon idegesít! Mit csináljak? Ő miért tesz ezt? L/14

2012. dec. 8. 06:22
 1/2 anonim válasza:
én is 14 éveslány vagyok valahogy sajnos ugyanez a problémáém csak engem szeptember óta egyik oszt társam kb. napi 5x lek*rváz csak mert ha egy fiú beszól a tanárnak 20 mondjuk hogy fejezze be de ő engem talált meg hogy én miért szidom az osztálytársaimat. TEENDŐ: mosolyogj, mond hogy oké tégy úgy mintha nem érdekelne vagy mintha nem is hallottad volna. egyszerűen SZARD LE! tudom hogy most azt gondolod könnyű ezt így mondani de én is ugyanezen megyek keresztül pont most. és már kezdleállni mert már 1 hónapja csak visszamosolygok amikor lek*rváz, szerintem neki szarabbul fog esni ha visszamosolyogsz nekem legalábbis égne a pofám ha beszólnék és nem érdekelné az illetőt :) remélem tudtam segíteni nehéz de próbáld meg és ha a mosolygásra is beszól ugyanúgy mosolyogj nevess rajta NE törj meg! remélem tudtam segíteni :) (14/L)
2012. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszod! :)
2012. dec. 9. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!