Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetett kitalálni ilyen...

Hogy lehetett kitalálni ilyen baromságokat?

Figyelt kérdés

1.A visszaplaccsanós WC!

Amibe ha beleürít az ember visszaplaccsan a wc víz az ember hátsójára!Sok helyen találkozok ezzel a borzasztó WC fajtával!Eggyáltalán ez fajta wc hogy terjedhetett el???


2.A másik bosszantó dolog a régi fajta házelrendezés!

Egy hálószobából nyílik egy másik!Mégis kinek jó ez?Sajnos nálunk is így van és jó pár helyen is találkoztam ilyennel szóval nem egyedi rettenet!Elég kényelmetlen magánéleti szempontból meg elég zavaró amikor átmászkálnak még ha a közeli rokon is az illetö!Nem értem hogy ilyen buta házelrendezést mégis ki találta ki de hogy többen is meg is valósították régen...



2012. dec. 8. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A "visszaplaccsanós" WC azért terjedt el mert nem lesz olyan büdös mint a "rendesnél" a szar azonnal víz alá kerül így nincs bűz. Persze é is utálom amikor visszaplaccsan.... sőt nálunk csajoknál még rosszabb..
2012. dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra inkább ott az illatosító!Inkább mint hogy az ember seggét meg nemiszervét nyaldossa a wc víz!Aztán meg csodálkozik az ember hogy mért kiütéses meg pattanásos a segge!
2012. dec. 8. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:
sokk idióta van, én egyszer használtam ilyen wc-ét de nekem nem csapott vissza mert tettem rá budipapírt így tompította a becsapódás erejét
2012. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A visszaplaccsanós wc-re van egy tippem:D mielőtt elvégeznéd a dolgodat tegyél bele wc papírt:D így nem fog visszaplaccsanni:D
2012. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!