Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kik vesznek ebben részt?

Kik vesznek ebben részt?

Figyelt kérdés

Pszichológushoz járok.


Önbizalom növelő terápia, vagy mi a franc van... mondja, hogy okos vagyok, stb. Lemértem az IQ-mat, 126 lett. Raven (logikai) teszt meg az extrém magas intelligencia alsó határa, 85% fölötti eredmény. Szóval olyan értelemben tényleg semmi baj az agyammal, hogy buta lennék vagy valami, felfogóképességemmel sincs semmi.


Viszont annak az órának a végén, amikor ennek a tesznek "vége lett" és megmondta az eredményt a doki, és hozzátette, hogy: "Maga nagyon okos. Nagyon okos ember." akkor miután kimentem a házból, RÖGTÖN megtalált az a kisebbségi-komplexusos emberke, aki folyton a Rottweilerével mászkált, amikor középiskolába jártam. Pont arra és ott. És mindig engem figyelt. :DDDDDD Elmentem mellette, mások is jöttek-mentek, rám nézett, mintha készülne valamire. Mintha félne. Mintha attól tartana, hogy mikor durrantom le egy .45-ös kaliberű stukkerral... ő jelent meg akkor, viszont a kutyája nélkül, kérdezősködött, hogy nem tudom-e: van-e valahol a közelben parkolóóra? Tudhatnám, hisz már 1 hónapja oda járok, viszont nincs kocsim, nincs szükségem ezt figyelni. Megmondtam neki, hogy gondolom igen, mint mindenhol a XIII. kerületben. Erre elkezdi, hogy körbejárta az egész tömböt, az egész "utcanégyzetet", de sehol se talált... hát mentem visszafelé, rögtön ott volt egy, szóval csak dumált, nem járt az körbe semmit.


Ki lehet ez? Ezzel akarja elhitetni velem, hogy nincs is annyi agyam?!


Értitek, pont, miután a doki megmondta, hogy az átlaghoz képest elég okos vagyok, csak sokszor "le lehet süppedve" ez az egész, semmittevéstől/depresszió, stb., utána rögtön egy ilyen "TESZT" elé állít ez a roh@dék. Ne legyek annyira arrogáns és ne legyek annyira büszke magamra, mi? Röhögtem is a nyomorékon. :D 27 éves férfiember létére képtelen megtalálni egy parkolóórát.


CSAK AZÉRT KÉRDEZTE, MERT HA NEM TUDTAM VOLNA, AKKOR RÖGTÖN XARUL ÉREZTEM VOLNA MAGAM, MINT EGY FOGYATÉKOS, ÉS RÖGTÖN SEMMIBE VETTEM VOLNA, RÖGTÖN NEM LETT VOLNA RÁM AKKORA HATÁSSAL AZ, AMIT A DOKI MONDOTT: "HOGY VISZONYLAG ELÉG OKOS VAGYOK.".


És igen, középiskolás osztálytársaimhoz képest tényleg okos voltam. Magolni bárki tud. Visszamondani dolgokat bárki tud, ott nem kell gondolkodni. Csabikánál tényleg okosabb vagyok. :) 20-25-ből volt talán 3-4 ember, akire azt mondhatom, hogy AGYILAG, GONDOLKODÁSMÓDBAN egy szinten vagyunk. És annyira azért nem fogyatékos iskola az... sok unintelligens pöts. A tudás, gondolkodás, logikát keverik még itt nekem a lexikális tudással. :D Jézusom... ez is: HOL A PARKOLÓÓRA? HOL BMEG?!?!?!?! HOL LENNE ISTENEM KÖRBEMÉSZ ÉS MEGKERESED GYÖKÉR.IPOMSE G AWGOPKJFSIPOEG JISEJG SIEGJIOSG JOISEGISGJISEGIJAWJMOI MGPKMESKLAGMIASEGNS EgOSRGN SEIGMNSEGNM sengION SEGNJ SEgnseigon senimgOMISEGNSENIOTesg


ÉS TLNYLEG MOST ESIK LE LOL. SE PESTA SE CSÁBÁ SE BÁLÁZS SÁNKI volt kb. a sok idióta között 3-4 aki ugyanolyan "idióta" volt, HOGY ELFOGADJÁK őket, viszont tudtak gondolkodni. NÉV SZERINT IS! Használták az agyukat, mert volt nekik.


A fogalmazás, magyarnak meg pont nincs semmi köze a gondolkodáshoz. :))) Az egyetlen, ahol szinte semmit sem kell. Ott "érezni" kell. Ezért nevezik sokan készségtárgynak. Olvasni a sorok között. Meg a többi. Fogalmazást is csak akkor írhat az ember, JÓT, ha van FOGALMA a dolgokról. Akinek van agya, esze, okos, logikája, viszont nem használja, halad szépen-lassan a demencia felé, az nem is fog tudni mit írni. Főleg ha ennek az egyénnek olyan problémái vannak, hogy szorong és képtelen kifejezni magát, mert fél, hogy mit gondolnak róla. A fogalmazásban, főleg a magyarnál, ahol ÖNÁLLÓ GONDOLATOK KELLENEK "VETI PAPÍRRA A LELKÉT" AZ EMBER. SENKI SEM TUDHATJA MEG, MI VAN BENNED.Ha meg hazugságot ír, akkor meg azt hiszik igaz és úgy basztatják az embert. MINDEGY MIT ÍR AZ EMBER, HA NEM A _TÉNYEKET_, AKKOR AZ _EGYENLŐ_VELE_, AZ "Ő". A magyar érzés, a többi logika, következtetés, gondolkodás. Ennyi, felakaszthatjátok magatok, az isten szólott.


Lehet fikázni az Istent, hogy sörös kötsög, kenyeres pék, ennél sokkal több van benne. Vihetné arra, amire senki. Gátak vannak. Hatalmas, törhetetlen gátak. Ki kell őket kerülni, más utat keresni, a cél felé. Hosszabb lesz és szenvedésekkel telibb. Viszont muszáj. Nem lehet egy átlag senki CSABIKA meg a többi idióta szintjére süllyedni. Nem oda való az Isten.



2012. dec. 8. 11:51
 1/4 A kérdező kommentje:

Na igen. A depresszió és a semmittevés a butulás felé vezet. Nem használja ki azt a sok észt az ember, amire képes, fogalmam sem lenne, mire vagyok képes... mégis csak egy kötsög kis péknek akarnak engem. MINDENKI. Miért?


MEG ISTENEM. TÖRTÉNELEMTANÁR nézzenek oda. LOL ahhoz jó sok ész kell... benyalod aztán lexikális tudás a 90-95%-a az egésznek... gondolkodás alig.



Miért manipulálják az életemet? TRUMAN(C1GÁNY) SHOW v2.0

2012. dec. 8. 11:54
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért azoknak van az Életben akkora arca, akik amiatt egy templom ajtaján sem férnének be, akik meg sem "érdemelnék"? Ez ki kell érdemelni. Miért az okosak és a valóban intelligensek, akik vihetnék valamire egy kis motivációval, támogatással vannak sokszor a legxarabb helyzetben és tűnnek elsőre egy zülledt alkoholistának? Mikor rántja ki az Isten ezeket ebből a xarból? VAGY BÁRKI? ÉS MIKOR TASZÍTJA MÁR LE A PÖCEGÖDÖRBE AZ ODAVALÓKAT?
2012. dec. 8. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Hö?
2012. dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hmm... Igaza volt a dokinak!
2012. dec. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!