Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemtudok felejteni :' ( mit...

Nemtudok felejteni :' ( mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit nagyon szeretek.

Már jártunk kétszer, mert a dolgok nem alakultak túl jól.. szegény fiú nagyon szeretett engem, és biztos vagyok benne hogy még mindig szeret. Régen annyit beszéltünk, hülyültünk éjszakákon át reggelig. Annyit találkoztunk.. és próbálkozások sorozata után elkeztünk járni. én nagyon szerettem őt és ő is engem, de mégis szakítottam mert nem ő a lehető legjobb pasi.. és jobbat érdemlek.. De ezt a hozzáállásomat azóta is bánom. igaz hogy mások is mondták hogy dobjam már ki mert vannak nála sokkal jobbak.. én őt szerettem. de szakítottam mert inkább azt nèztem mit gondolnak mások, minthogy azt hogy boldog legyek. a fiút nagyon megviselte a szakítás, de én nagy ívből sz.rtam rá és mindig flegma és bunkó voltam vele.

azóta csináltam pár dolgot amit nemkellett volna, mert most megvan a véleménye rólam.. de én még mindig annyira szeretem, de nem akarom mondani senkinek mert már nagyon gáz lenne.. nem akarom azt mutatni hogy gyenge vagyok.. inkább azt hogy nagyon jól megvagyok nélküle, és hogy nins szükségem rá. de minden este miatta sírom ki a szemem mert annyira hiányzik..

mit csináljak? :(



2012. dec. 9. 00:43
 1/4 anonim válasza:
100%

Hány éves vagy?

Mondd el neki azt, amit leírtál nekünk, hogy eddig másra hallgattál és hogy még mindig őt szereted.

2012. dec. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
mondd el neki h még szereted és másra hallgattál és ha nem akarod h mások tudatára jusson akkor próbáljátok meg titokba ha nektek úgy jóó
2012. dec. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos jó nagy marha vagy de becsületes is h bevallottad h a te hibád volt:) Ezt díjazom... és szerintem a pasiknak is tetszene az őszinteséged... Mondd el neki kérj tőle bocsánatot. Többet nem tudom tudsz e tenni. Az h hogyan dönt azt majd ő kitalálja...
2012. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, ha kerülöd egy idő után felfogja adni.

Hajrá!

2012. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!