Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nemtudok felejteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nemtudok felejteni, kínzom magam, ismerkedni sem tudok már! Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Persze mindenki aztfogja irni hogy van, de én totál reménytelen vagyok! Januárban szakitott velem a barátnőm elég hosszú idő után, utána 1-2 hónapig találkozgattunk és reménykedtem, de mostanra már van egy 3 hónapos kapcsolata! Megpróbáltam mindent hogy kiverjem ezt a dolgot a fejemből,és mindig pozitivan állok hozzá a dolgokhoz,mint pl most megismerkedek más lányokkal, neten vagy bent a városban! Nincs nagy sikerem, de amikor többször összejött volna mindig bevillant a régi kép a volt barátnőmről, és onnantol kezdve már halott volt a dolog! Akárhányszor szembekerül egy lány..felemás érzések vannak bennem...mert szeretném ezt az egészet elfelejteni,jólérezni magam..de ott a másik hogy nemfog menni!Tudom mert hónapok óta ezzel próbálkozok és mindig ez a vége! Szóval röviden már utálom magamat emiatt,magamat kínzom, de nemtudok mitcsinálni, minden reggel ezzel a tudattal kelek fel...és ott tartok mostmár hogy bárcsak felsem kelnék, mert ezek az emlékek nemhagyják hogy éljek,és mindenkit eltaszítok magamtól! Valakivel volt már hasonló szitu?mit lehetne tenni?

Szeretet és gyűlölet van már bennem, de annyira rájöttem már hogy sosem szabad szerelmesnek lenni:(


22/F


2010. júl. 3. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs kiút. Nekem ugyan van már kapcsolatom, de ezektől a dolgoktól nem tudtam megszabadulni évek óta és lehet már nem is fogok.
2010. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Már három éve szenvedek tőle. Pedig még fiatal vagyok(18 éves). Mindenki azt mondja, hogy jajj fiatal vagy még, hülye kis dili, hiszti stb amit csinálok, de tényleg szerelmes voltam,vagyok. Ráadásul a sráccal még mindig tartjuk a kapcsolatot...


Most ismerkedtem meg egy sráccal,helyes meg rendes de valami hiányzik belőle. Az elöző kedvesem:( Mindenesetre most már tudatosan próbálok túl lenni rajta(már én is utálom magam, volt olyan, hogy szó szerint belebetegedtem) és fogat összeszorítva megyek el ma a harmadik randira.


Az elöző szerelem szerintem sosem fog igazán elmúlni, de ezen a helyzeten 3 év után illik változtatni...

2010. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Látom mások is szenvednek ettől! Lehet mondani hogy fiatalok vagyunk, és előbb utóbb tulkell tenni magunkat...és ebben énis egyetértek...de addig elis kell valahogy jutni,közben meg már teljesen idegroncs leszek! Biztos lesznek még nagy szerelmek, de 1-2 randi után mindig leblokkolok,mert mindenkiben "Őt" próbálom megtalálni...vagyis inkább ugymondom hogy mindenemmel azon vagyok hogy nehogy mindig ez járjon a fejemben, de ilyenkor jön az ami miatt irtam,és többet már nemtudok vele találkozni...talán nemmarad más minthogy magányos farkasként éljek tovább:(
2010. júl. 3. 14:42
 4/13 anonim ***** válasza:

"Megpróbáltam mindent hogy kiverjem ezt a dolgot a fejemből," Ez nagyon jó ötlet... Verd ki a fejedből, és másból is... jó sokszor sok emberre! Segíteni fog!

Ezenkívül nincs más kiút.

2010. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én is sokszor érzem ezt. Nem mertek mással ismerkedni,mert nem tudom h kell,mit csináljak,s mindig az ex-el töltött idő jut eszembe. H vele milyen volt,és a másikkal nem olyan lesz... :S nem jó az egész :S 18/L
2010. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Úgy látom sokan vannak ilyen helyzetbe.

Én már majdnem egy éve szenvedek. Voltak fiúak, akikkel ismerkedtem, de egyik sem kellett, mert hiányzott belőlük valami...az a srác...

Mikor lesz már vége?? :(

2010. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanám. Én is ettől szenvedek már egy ideje. Nem tudom kivereni a fejemből az elvesztett barátnőmet. Nagyon de nagyon szerettem. Ő volt számomra a tökéletes nő. Mindenkiben őt keresem, és tartok attól, hogy sosem találok olyan lányt, akinél ugyanezt fogom érezni.

Én is úgy kelek fel reggel, hogy " Ó, Istenem, miért?"

Este úgy fekszek többnyire, hogy bárcsak fel se ébrednék.


Pokoli érzés. Átérzem.


Van-e kiút? Még egy hajszálnyi reményt látok. Talán.


25/F

2010. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ahogy olvasom a kommenteket sokan vannak így, köztük én is. nekem több mint 1 éve csak ő jár a fejemben, ismerkedni sincs kedvem, pedig már eléggé szar így egyedül, főleg, hogy itt a nyár. egyszer erőt vettem magamon és próbálkoztam, de közben abszolút nem volt hozzá kedvem. ezt aztán mondtam is a lánynak, szóval barátnő helyett lett egy jó haverom-barátom.

kicsit örülök a kérdésednek ha nem haragszol meg érte, mert azt hittem, hogy 22 éves fiú létemre csak én lehetek ilyen balf#sz. mindenesetre fogalmam sincs mit tegyek, egyenlőre azon vagyok, hogy jobbá váljak hátha úgy összejön....

2010. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Van kiút. Én is azt hittem, hogy nincs. Legyetek türelmesek. Nekem 3 és fél évvel ezelött 3 éves kapcsolatom ért véget. 2 éven keresztül utána sírtam minden éjjel, pedig pasiztam rengeteget, mindenkiben öt kerestem. 2 év után viszont a lelkem kifáradt, és úgy gondoltam, hogy oké akkor most egyedül leszek, nem nézegetem a képeit, adatlapját, ajándékait stb. rá 3 hónapra viszont eljött az igazi:) most babát várok töle és nagyon boldogok vagyunk. Fel a fejjel!!:)

22/L

2010. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Lehet hogy van belőle kiút, de én sem találtam még meg és nálam ez már 15 éve tart. Persze jobb lenne biztos ha nem találkoznánk többet és nem tartanánk a kapcsolatot, bár nekem akkor sem ment amikor pár évig egyáltalán nem beszéltünk és nem találkoztunk.

Tehát az egyetlen megoldás az ha minden hozzá kötődő szálat teljesen elvágsz és akkor talán majd sikerülhet.

2010. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!