Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hisztek a 3 napos sötétségben?

Ti hisztek a 3 napos sötétségben?

Figyelt kérdés

Én már egy kicsit félek, és az alábbi link alapján tényleg lehetségesnek hangzik. Ti mit gondoltok ?


[link]

12/l



2012. dec. 9. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezen a világon már évezredek óta sötétség uralkodik, mit számít most pár nap?
2012. dec. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs, most nézem, 12 éves vagy.

Nézd, minden cikket meg lehet úgy írni, hogy igaznak tűnjön, és félelmet keltsen.

Fizikusok, csillagászok, stb komoly számításokat végeznek, és ennek alapján jósolnak valamit.

Tulajdonképpen fogalmunk sincs, hogy mi lesz, eg biztos, félni nem kell.

Ha lesz áramszünet, és sötétség, legfeljebb pihenünk egy kicsit, benn maradunk a családunkkal, és beszélgetünk, imádkozunk.

2012. dec. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Persze. A sarkponton mindig is volt 3 napos sötétség!
2012. dec. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
2012. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez a levél kamu

nem lesz sötétség,meg semmi

készülj a karácsonyra te kérdező gyermek

2012. dec. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hülyeség!

nem hiszek!!

2012. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

én se hiszek, de hogy mindenki megnyugodjon betárazok 50évre konzervet:DD na meg gyertyát is:D és legalább lesz időm megtanulni a tételeket:D


18/f

2012. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nálunk most olyan felhajtás van h a piacon meg az áruházban árultak a menyországba és a pokolba jegyet 2500 ft.-ért.Sajnos a menyországba a jegy már elfogyott.xddd

és az emberek még el is hiszik és megveszik a jegyet..xdd

2012. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

22.-én hajnalban megnéztem, a tárgyakban valóban nem volt áram. A multimétert rákötöttem az asztalra, a székre, a vázára, még egy palack ásványvízre is, egyikben sem volt kimutatható áram. Még a számítógépemben sem! Igaz, az ki volt kapcsolva. A 3 napos sötétség jelentősen lerövidült, a szokásos időre, úgyhogy már kb. 7 órakor feljött a nap.

Ott a linkelt weboldalon, az egyik tudós (álnéven) még kiegészítette a várható eseményeket:

"állatok is megszelídülnek, szeretettel fordulnak egymás felé és például a rókák ezentúl nem megeszik, hanem megb@sszák a tyúkokat"

Sajnos nem vidéken lakok, így eme gyomorforgató, ámbár érdekes eseménynek nem lehettem tanúja. Esetleg valaki falusi tud erről valamit?

2012. dec. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!