Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veterán filmesek! Felismeritek...

Veterán filmesek! Felismeritek, melyik film lehet ez?

Figyelt kérdés
Ez egy régi horror film, még gyerekkoromban láttam és bár rémisztő volt, nagyon szeretném újra látni. A filmben egy titkos katonai kísérletet hajtanak végre, melyben két ládát dobnak le egy dzsungelbe. Az egyikben egy kutya van, a másikban viszont egy elfajzott szörny, ami hasonlóan a predátorhoz, látja a test hőmérsékletet. Egy katonai egységet küldenek oda, de ez a dög sorra nyírja ki őket. A kutyának már nem is tudom mi szerepe volt az egészben, de a szörny valamiért azt nem bántotta. Ha van aki ráismer erre filmre a régi motoros film ismerők közül, kérem írja le a címét és esetleg, hogy valahonnan le tudom-e tölteni. Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. dec. 9. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Fú de kár hogy nem jött válasz :( A leírásod alapján nagyon érdekfeszítőnek néz ki.
2012. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez még asszem a 80-as években készült film. Én nagyon féltem, főleg amikor megmutatták aszörnyet, de akkor is valahogy olyan jó filmnek tűnt. Sorra átböngésztem a régi videókazettákat, hátha ráakadok, ráadásul volt vagy 70 kazettánk, de nem leltem rá. Neten is kerestem,de egyszerűen nem találom sehol.
2012. dec. 20. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Talán itt segíthetnek.

[link]


Elég nagy filmes csávók is akadnak hátha valaki tudja.

2012. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vorosvaczki válasza:
Ne vagyok még veterán filmes de a válasz a Leselkedők 3 (watchers 3).
2015. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vorosvaczki válasza:
*nem
2015. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!