Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elültetett paprikamagból lesz...

Elültetett paprikamagból lesz paprika?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha elültettem a paprika magjait, abból paprika nő majd? Ha igen mennyi idő? Kb. 2hete ültettem el, és már kis csírák vannak 3-4db.

2012. dec. 10. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
elméletileg kéne neki nőni ha megfelelőek a körülmények de az időt azt kérdezd meg az urológusod :D hátha tud segíteni a problémádon
2012. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, az elültetett paprikamagból fügefa lesz.

Most komolyan, szerinted hogyan termesztik a paprikát?

Gyárban készül?

2012. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jogos, rossz megfogalmazás... :D

Arra vagyok kíváncsi hogy mennyi idő alatt lesz belőle? Egy műanyag "cserépben" jó a körülmény? Azt olvastam, hogy a radiátoron legyen egy darabig. Most azon van, kb meddig legyen ott? Mennyire vízigenyes?

2012. dec. 10. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:
a radiátor nem biztos hogy jót tesz a nővényeknek mert kiszárad a föld de a paprika alapból olyan növény hogy szereti a meleg száraz időt. ezért termesztik spanyolországban. szerintem elég ritkán öntözni de azért ne száradjon halálra. inkább naponta vagy 2 naponta 1 keveset.
2012. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 2/4 Időpont tegnap 21:20 vagyok, szia!


Ez fűszerpaprika, vagy valami más?

Szívesen segítek, bár télen paprikát termeszteni elég problémás, de nem lehetetlen.

2012. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fehér paprikárol van szó amúgy :D
2012. dec. 12. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!