Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay? Nem lefordítani kéne,...

Ebay? Nem lefordítani kéne, hanem megmagyarázni.

Figyelt kérdés

Kaptam egy ilyen levelet:

We're writing to let you know that this listing for an item you won or bid on is no longer available:



We understand this may be disappointing, but occasionally we need to remove listings. There are several reasons why we may remove listings, for example:

-- The listing doesn't follow eBay guidelines.

-- The item isn't allowed on eBay or can only be listed under certain conditions.

-- The listing contains pictures or words that may create copyright or trademark issues.



2012. dec. 11. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnyertel valami bid-et, de rajottek kozben hogy amit meg akartal venni az szabalyserto valamiert es nem lehetne fent az oldalon, ugyhogy nem fogod megkapni.
2012. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez többnyire akkor fordul elő, ha az eladó több felületen is hirdeti a terméket, és közben eBayen kívül elkel.
2012. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az tök jó, pedig a számlámról levonták. :( Írtam a paypal service-nek, hogy mi történt, kíváncsi leszek, mit tudnak kihozni belőle.
2012. dec. 11. 22:43
 4/6 anonim válasza:

mit sikerült intézni?

nem én írtam az előzőeket, de kíváncsi vagyok....

2012. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az eladó visszaírt, hogy feladta, kéri, hogy várjak még. ami evidens is, hiszen tudom, hogy nem 1-2 nap alatt érkeznek meg a csomagok, gyakran rendelek ebayről. de azért mégis csak oka lehet annak ha ezt az üzenetet kaptam. (remélem, nem azért akarja, hogy várjak, hogy lejárjon a reklamációs időszak, mert egyszer már így is jártam.) ezen kívül csak pozitív a véleményem, hiszen eddig ha valami nem érkezett meg, és szóltam érte, azonnal küldtek helyette másikat.
2012. dec. 17. 01:37
 6/6 A kérdező kommentje:
ha érdekel valakit, megérkezett :)
2012. dec. 18. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!