Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legyen szíves valaki lefordíta...

Legyen szíves valaki lefordítani ezeket (2) az idézeteket (? ) /angol - magyar/

Figyelt kérdés

Nem valami csépelt szar idézet ez (gondolom, amennyit megértettem belőle) viszont nem értem a nagyját.

Google fordítóval nem fordítok, úgyhogy ilyen fordításokat ne írjatok. Ha van kedved egy kicsit angolozni, akkor oké, de ha ilyen "megint egy hülye" gondolat fut át az agyadon, légy szíves és hagyd üresen :)

Köszönöm

Szóval az idézetek:

“Inside me, there is an organ more important than my heart. Although you can’t see it, I feel it going right through my head and down to my legs, and I know that it exists inside me. It’s the one that lets me stand up and walk forward. So that I can walk forward, without ever trembling. If I stopped here I feel like it would break…My soul would break. Even more than if my heart stops beating, to me that is the most important. Even if I become senile and my back gets bent, I still have to walk forward.”

és

“The country? The skies? You can have them. I’m busy just protecting what’s right in front of me. I don’t know what’ll happen to me in the future, but if something has fallen at my feet, then the least I can do is pick it up.”



2012. nov. 28. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

nagyjából:

"Van bennem egy szerv ami még a szívemnél is fontosabb. Habár te nem látod, én mégis érzem ahogy átmegy az agyamon, majd a lábaimba.. és tudom hogy ez a dolog létezik bennem. Ez az amitől fel tudok állni és továbbmenni. Botladozás nélkül tudok továbbmenni. Ha megállnék eltörne.. a lelkem eltörne.... Még ha a szívem meg is állna, akkor is ez lenne a legfontosabb dolog bennem. Még őrülten, hajlott háttal is tovább kell mennem."


"Az ország? Az egek? Megkaphatod. Azzal vagyok elfoglalva hogy megvédjem ami az enyém. Nem tudom, hogy mi fog történni velem a jövőben, de ha valami a lábamra esett, a legkevesebb amit tehettem, hogy felvettem."


a másodiknak biztos van valami mögöttes jelentése mert ez így nem nagyon értelmes. megpóbáltam, így sikerült. lehet hogy jó, lehet hogy nem :)

2012. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Így már sokkal tisztább :))

2012. nov. 29. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!