Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jobban...

Krétavirág kérdése:

Mit tegyek, hogy jobban érezzem magam? Nem találom a helyemet az életben elvesztem . (többi lent)

Figyelt kérdés
18 évesek vagyok.Folyamatosan reménykedem ,hogy jobb lesz ,de semmi.Nem értem az életet!Mi értelme??Dolgozni ,haza jönni ,dolgozni..mókuskerék.Ezt csináljam egész életemben?De miért?Azért a 80 ezerért?Sajnálom nagyon a többi embert is.Ez iszonyú.Igaz barátok sincsenek.Bárki átgázol bárkin.És ez az érzés,hogy könnyebb lenne a halál.Voltam orvosnál ,szedtem gyógyszert is,de nem vagyok boldogabb.Vicc.Nem találok semmit amiért érdemes lenne élnem.Minden olyan nehéz.Nem akarom leírni az életemet,bár akkor biztos érthetőbb lennék.Ha valaki ismeri ezt az érzést,hogy folyamatosan fáj ,nagyon fáj az segítsen!

2012. dec. 11. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Huh mintha a gondolataimban olvasnál...Teljesen igazad van!


Az emberek nem tisztelik egymást, nincsenek igaz barátok (már lassan hamisak se). Egyszerűen sz@r az élet!

Hogy mit lehet ez ellen tenni? Hát fogalmam sincs... Én próbálkoztam tenni ellene, de már belefáradtam. Már nem érdekel senki, semmi. Nincs semmim és senkim. Nincs mit vesztenem. Semmi értelme, hogy élek...

2012. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez marha jó..Rossz olvasni ,hogy nem csak én szenvedek.Sokszor arra gondolok ,hogy tuti ,hogy én vagyok elcseszve,de nem tényleg ilyen az élet,de akkor mi az értelme? Szóval nem lehet ennyi!!!Hogy sz*r és kész,próbálok küzdeni ,de már most 18 évesen így érzem magam akkor mi lesz késöbb? :D
2012. dec. 11. 19:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként,pont ezért írtam ide,mert sok a hamis ember aki a szemembe jó pofizik stb a hátam mögött meg kinevett és élvezi ,hogy szenvedek ..itt erre nincs lehetőség ,tudok bárkivel bármiről beszélni .
2012. dec. 11. 20:00
 4/5 anonim válasza:
Ha nem ismernem Istent, en is igy gondolnam, hogy semmi ertelme az eletunknek, de nem igy van. Isten cellal teremtett, a gyermekei vagyunk, szeret minket. Ez az elet egy probaidoszak, ha Vele elunk, Vele maradunk orokre, valasszuk Ot!!! Feladatunk, hogy masok hasznara legyunk, segitsunk masokon, szeressuk egymast.
2012. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jófej:D ***** válasza:
Z tervnek ajánlom: légy kocka
2012. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!