Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nuvaringet írt fel a doki....

Nuvaringet írt fel a doki. Nektek csúszott már ki? Lehet érezni szex közben?

Figyelt kérdés

A betegtájékoztató azt írja, hogy azonnal véd, ha a menstruáció első napján helyezem fel. Igaz? Mert sokaktól hallottam már,hogy ajánlott a kiegészítő védekezés.

És a gyűrű használata közben belém élvezhet a párom? Tapasztalataitokat is osszátok meg, köszi!

L/22



2012. dec. 11. 20:01
 1/7 anonim válasza:
0%
Felőlem nyugodtan beléd élvezhet a párod!
2012. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Keresd még a poénokat, már majdnem nevettem.
2012. dec. 11. 23:15
 3/7 anonim válasza:

A betegtájékoztató is azt írja, hogy felhelyezed, és az első 7 nap még védekezzetek. Nekem a doki azt mondta, hogy azért az első 1 hónapban, szóval a második gyűrűtől nem kell csak védekezni. Nyilván azért használsz gyűrűt, hogy beléd élvezhessen. :) Nekem az legelső gyűrű csúszott ki néha szex közben, és érezte is a párom (én nem éreztem talán csak egyszer), de a többi nekem azóta sem csúszott ki soha, és nem is érzi egyikünk sem, már teljesen a helyén marad.


Remélem tudtam segíteni, sok sikert a továbbiakban. :)

2012. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Kezdek félni ettől az egésztől....

2012. dec. 15. 09:33
 5/7 anonim válasza:
első kérdésedre nem tudok választ adni, mert én is elég bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban. viszont a barátom néha érzi szex közben, de elmondása szerint nem zavarja, mert ha kérdeztem tőle hogy esetleg kivegyem-e akkor mindig azt mondta hogy hagyjam csak, nem kell.
2012. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hozzátenném hogy lovaglópózban lehet érezni. többivel nincs baj
2012. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy hétig használtam még óvszert utána. Szex előtt én mindig kiveszem, minket zavar. Én sokszor veszem észre nap közben is, hogy lecsúszik, nekem sosem marad a helyén. Kicsit kellemetlen érzés néha. Ha wc-re megyek minden alkalommal próbálom visszaigazítani. Ha odanyúlok a hüvelyemhez, akkor mindig érzem az ujjammal, hogy ott van. Nem tudom, ez mitől lehet. Amúgy beléd élvezhet a párod, hisz ezért fogod használni a gyűrűt.
2012. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!