Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Miért nem működik a...

SOS! Miért nem működik a pendrive-om? Hogyan tudom orvosolni a problémát?

Figyelt kérdés
a pendriveom hetek óta nemtudom használni, pedig felismeri a gép, hogy bedugtam, csak nemtudom megnyitni a tartalmát, és fontos dokumentum van rajta. Ezt írja ki:"a meghajtó vagy hálózati kapcsolat, amelyre a(z)INTENSO.Ink parancsikon mutat, nem érhető el.Ellenőrizze, hogy a lemez megfelelően van-e behelyezve, vagy a hálózati erőforrás elérhető-e,és próbálkozzon újra."

2012. dec. 12. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
ha más gépbe dugod be akkor is ezt írja? Érdemes megpróbálni más rendszeren, pl xp vagy win7, vista
2012. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Vagy az USB bemenettel van baj, vagy a Pendrive-al!

Probáld meg csatlakoztatni egy más helyre és ha akkor se megy akkor a Pendrive-al van valami baj!

Nem tudom hogy megtudod-e menteni az adatokat.

Formatáld ujra a Pendrive-ot.(Nem hiszem hogy megmaradnak a dokumentumok)

2012. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen vagy a Windowsal van valami!
2012. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
van 4 db usb hely a laptopomon, végigpróbáltam, újraindítottam már ezerszer(win7)...asztalin is (xp)...nem itt a hiba..
2012. dec. 12. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem van ahova még nem próbáltad bedugni. :P
2012. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Formázd le, majd fájl visszamentő szoftverrel hozd vissza a fájlokat! Valószínűleg a pendrive fájlszerkezete sérülhetett meg!
2012. dec. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én szerintem formatáld!(Nem maradnak meg a fájlok)=(bocs)
2012. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!