Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm azt mondja, hogy...

A barátnőm azt mondja, hogy megátkozták. Valami lehet benne, mert nagyon sok dolga balul sül el. Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
Ő normális? Nem jön ki más lányokkal, azt mondják rá, hogy fura. Szerintem sem átlagos, de véleményem szerint semmi baj vele, mégis egy barátja sincsen. Ha valakibe belekötnek, akkor az ő. Pedig nem csinál semmi normálatlant. Az utcán is együnk, és a lányok néha úristeneznek, pedig nincsen rajta semmi kirívó. A családi összejöveteleken nem bájolog, de nem azért, mert haragudna, csak azt mondja, hogy minek, amikor nincs közös téma. Ezt persze rossz néven veszik. Szóval, csak szerintem nincs vele baj?

2012. dec. 12. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudják, hogy hisz az átkokban, akkor van egy tippem.
2012. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na, ezzel az egy válasszal jól ki vagyok segítve!
2012. dec. 14. 12:55
 3/3 anonim válasza:
Igazad van semmi baj sincs vele csak visszahuzodo kicsit.Szomoru mert kikozositettek de te ezen segithetsz.Legyel mellette biztasd,vidd el szorakozni es mar el is felejti ezt az atok baromsagot.Viditsd fel es maris jobban lesz ha egy kicsit kikapcsodik.
2013. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!