Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (14-16 éves) Fiúk! Szerintetek...

(14-16 éves) Fiúk! Szerintetek gáz ha egy lány nemzeti rockot hallgat? 14/l

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem :) senki nem mondhatja meg milyen zenét szeress. 16/f
2012. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
dehogy gáz, inkább örülj neki,hogy nem olyan szart hallgat amit manapság mindenütt nyomnak, és mostanság már ritkák a rocker csajok
2012. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam hogy egyáltalán nem gáz de a suliban néhányan beszólogattak és valahogy különcnek éreztem magam....
2012. dec. 13. 21:21
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor szóljál vissza, vagy csak simán sétálj tovább :D
2012. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha ismernél tudnád, hogy simán visszaszólok, csak utána én leszek a szemét meg a bunkó
2012. dec. 14. 07:26
 6/9 anonim ***** válasza:
sajnos nem ismerlek, de ha meg nem szólsz vissza akkor gondolom,h gyávának tartanak, szerintem néha szólj vissza vagy szid az ő zenéjüket is, vagy csak hagyd őket a fenébe, ne is figyelj rájuk :D
2012. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vissza szoktam szólni néha túl durvát is, ezért kicsit félnek tőlem de nem érdekel. Mert így is vannak barátaim/barátnőim.
2012. dec. 14. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
látod, akkor nincs is semmi gond, ha vannak akik támogatnak :D
2012. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
egyszeru,szijjanak gazt...nem mondhatjak meg milyen legyel,de am ne csodalkozz,mi rockerek es az sima disco meg tecno-t halgatoak kozott mindig is lesznek konfriktusok...de a rockerek Gibson Les paulal es ibanezzel agyon verik oket xDDD
2012. dec. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!