Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan emberről, aki 23évesen imádja a meséket és legtöbbször mesezenéket hallgat? (lány)

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 12:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én az operákat és az operazenéket szeretem. Az is mese.
2011. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Mivel nem ismerem nem alkotok róla véleményt. Az meg, hogy meséket néz és ilyen zenéket hallgat az ő dolga. Nincs ebben semmi szerintem, ettől még normális ember.
2011. szept. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Én 20 vagyok, de napok óta az a vágyam hogy megnézhessem az Oroszlánkirályt vagy a Pocahontast. :)
2011. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
semmi különös
2011. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

van két gyereke:D

24vagyok és egész nap mesezene megy, mert 2kis gyerekem van(2éves és 8hónapos manók)

Tegnap séta közben szokás hatalmaként elkezdtem énekelni az egyik dalunkat(kér, hogy csak a férjem volt mellettem:D)

2011. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi rossz. Inkább mesét nézzen, mint diszkóba járjon, drogozzon vagy minden hétvégén s@ggrészegre igya magát.


A mesezene meg ha dallamos, az fülbemászó, no... És még jobb,mint a lagzilajcsi. De mindkettő jobb, mint a gép"zene"... Lehet, hogy szereti a komolyzenét is akár, vagy a rockzenét, vagy egyszerűbb szép dalokat, ami mondjuk nem mesés. Nem baj.

2011. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a meséket.

Olvasni is, meg nézni is.

Végül is a filmek is mesék, nem?

Csak nem rajz figurák, hanem élő emberek játsszák el a történeteket.

De kitalált dolgok, és sokszor bárgyúbbak, mint a rajzfilmek.

Úgyhogy szerintem ezzel semmi gond!

24/L

2011. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák.Van aki a mesezenéket szereti,van aki a rockot,van aki operát.Azt hallgatunk ami örömet okoz nekünk,és ez igaz a filmekre is.Én is szeretem a meséket,és ha olyan kedvem van nézem is őket.PL: most a madaraszkár pingvinjeit nézem.Pedig már 38 éves vagyok..

Bár mesezenéket nem hallgatok,de odavagyok a régi 60-as- 70-es évek slágerekért.

2011. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
mindenkinek saját dolga mit hallgat. de ugye az hogy ki mit hallgat valamilyen szinten türközi hogy milyen is a belső lelkivilága. pl. rockerek, diszkósok, operát kedvelők. te meg mesezene. nincs ezzel semmi baj, ha ez tetszik csak lehet más furán fog nézni rád
2011. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos!Jó ,hogy van ilyen is.
2011. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!