Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor éljek, vagy haljak...

Most akkor éljek, vagy haljak meg? 26/L

Figyelt kérdés
A családom az ellenségem. Főleg a bátyám. Mivel még nem mentem férjhez, azt mondta, akkor őt kellene szolgálnom. Egész életembe csak lealázott...még most is. Annyira utálom, hogy akkor örülnék, ha soha az életben nem látnám. Eldöntötte, hogy én értéktelen vagyok, /pedig nem is ismer/, állandóan csak kritizál, teljesen olyan, mintha nem is lenne a vérem. Ég és föld a különbség köztünk. Ő akkor elégedett, ha lealáz engem, akkor csak úgy vigyorog, mint egy majom, és örül neki, ha fájdalmat okoz nekem ezáltal. Láthatóan ez neki célja, ...már idegileg és lelkileg is tönkrementem emiatt, de még mindig nem érdekli őt ez. Az is hidegen hagyna őt, ha meghalnák, vagy megölném magamat. GYűlölöm őt ! Legszivesebben sosem látnám, teljesen hidegen hagy. De sajnos vele élek egy családi házban, ...és anyámmal. Nincs hova mennem. Már meg kéne ölnöm magamat, de annak csak tovább örülne. Ti mit tennétek a helyemben ? Akkor is élnétek, ha mindenki ellenetek van ? Férjhez kéne mennem ? Ha nem sikerülne a házasságom, ő annak is örülne. Nagyon gonosz, öndicsőitő. Teljsen hidegen hagyja, hogy milyen károkat okozott bennem. Tizenéves koromtól állandóan csak kritizál, semmi kedves szava nincs hozzám, de már nem is várom el. Nincs kitől. Számomra ő a senki. A legegyszerübb lenne persze, fogni egy kést, és egy komolyabb vágást ejtenem a karomon. Nem karcolgatásokat..... Szivem szerint ezt tenném, de ez túl könnyü megoldás lenne. A nehezebb tovább élnem, és küzdenem, ...csak nem tudom, hogy melyiket válasszam....

#öngyilkosság #élet vagy halál
2012. dec. 13. 11:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi idősen mar több eszed is lehetne. Keress munkát, akar kulfoldon is, menj albérletbe, állj a labdára.
2012. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akartam menni külföldre is, de nem engednek sehová. Azzal érveltek, hogy meg fognak erőszakolni, és egy egyedül utazó még *rendes lány, fél ettől. Nagyon kötnek még mindig. Mindenről beszámolót kérnek, még akkor is, ha csak felmegyek a városba. Mármint faluról. NEM merek egyedül nekivágni a világnak, ...nagyon sok a gonosz ember, megvernének, kirabolnának...
2012. dec. 13. 11:59
 3/16 A kérdező kommentje:
Van eszem. Ezeket én is tudom, amiket mondtál. De nem olyan egyszerü véghezvinni, mint elmondani.
2012. dec. 13. 12:11
 4/16 A kérdező kommentje:
Habár, ez lesz a vége, úgyis. Már évek óta tervezem..... Nemigazán van más kiutam.
2012. dec. 13. 12:17
 5/16 anonim ***** válasza:

Miért várod el a bátyádtól, hogy szeressen, és dicsérjen?

Másik ember mondhat bármit, saját magadnak kell megfelelned, nem a tesósnak. Ha ő így viselkedik kezeld úgy mind egy ideget! Miért akarsz neki ennyire megfelelni, és bebizonyítani, hogy értékes vagy? Igen, értékes vagy!:) De ha ő ezt nem veszi észre akkor ez az ő baja, NEM a tiéd! :) Azzal tudnád jól felbosszantani, hogy elkezded magadat jól érezni a bőrödben, és sokat nevetsz kiegyensúlyozott boldog lány legyél. Meglátod a feje is be jog lilulni, és mégjobban mondja a hülyeséget, és ebbe ő fog tönkremenni! :) Szóval legyél boldog, és mosolyogj! Ha a bátyádnak ez nem tetszik az az ő baja!!

2012. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Végre egy hasznos tanács ! Nagyon köszönöm. Pont ezt fogom tenni..ahogy mondtad ! Megmutatom neki, hogy nem tört meg, annak ellenére hogy mindent bevetett ennek érdekében. Az is idegesiti őt , ha nevetek, vagy pár pillanatra jó kedvem van. Azért is megmutatom neki, hogy kivel áll szemben ! !
2012. dec. 13. 12:38
 7/16 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy nem kell őt szolgálnod, hiszen nem vagy te szolga, sem rabszolga! Mondj neki nemet, nagyon be fog dühödni, de ez az ő baja, had tomboljon. Mondhat bármit ne vedd fel!

Találkoztam már én is ilyen emberrel én nem tudtam vele mit kezdeni, csak két dolog segített, amit előzőleg írtam nevess, érezz jól magad! Érezni fogja nincs hatalma feletted, és saját magát teszi tönkre! Vagy sürün mond neki de szívből, hogy áldjon meg a jó Isten! Imátkozni fogok érted! Karácsonyra bibliát kapsz... Meglátod a reakcióját, persze le hord mindennek de annyira fel fogja magát húzni hogy őrjöngeni fog. Mind kívülálló nézd végig a kitörését, nyugodtan. Hiszen őt minősíti nem téged.

2012. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Megmutatom neki, hogy nem tört meg, "

NEM!!! Észreveszi hogy neki akarsz bizonyítani, és fogást fog találni rajtad! Magadért csináld!

2012. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ahogy mondod. Minden hozzám intézett gonosz szava őt minősiti valójában. Nem engem. Nagyon sokat segitettél !

:)

2012. dec. 13. 12:48
 10/16 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy elengednek-e vagy nem? Fogd a cókmókod, aztán csá. 26 évesen még lehetsz au pair (bentlakásos bébiszitter külföldön), én lelépnék a helyedben, és 1-2 évig halmoznám a pénzt.

Tudsz nyelvet? Nem minden család várja el, hogy jól beszéld, valakinek elég, ha minimálisan tudsz makogni, meg némelyik család amúgy is befizet nyelvtanfolyamra, merrt a nyelvtanulás az egésznek a lényege. 80 és 150 között szoktak fizetni, ez országfüggő, de fontos tudni, hogy angol tudással nem csak Angliába lehet menni, hanem majdnem minden országba, de ugyanez a helyzet a némettel is, és például sok a külföldiként élő más országokban is, ha érted... Felnőtt vagy, vegyél bátorságot magadon, ne legyél szerencsétlen marionett bábu. Hidd el, k*rva nagy önállóságot adna neked, és hát bébiszitterkedni nem olyan vészes dolog, főleg, hogy az esetek többségében kedvesek a családok, családtagként kezelik a bébiszittert. [link] Én ezt az oldalt szeretem. Azokban a családokban bízz meg, akik küldenek neked képeket, vagy van kint az adatlapjukon, meg akik nem sajnálják az időt arra, hogy rendesen kitöltsék a bemutatkozásukat. Te is töltsd ki szép rendesen, sablondumákat hanyagold, vagy legalábbis egészítsd ki őket, és egy kedves, bájos képet tegyél ki magadról. Vannak országok mondjuk, ahol 26 évesen már ,,túl idős" vagy au pairnek (mert ezt a munkát csak fiatalon lehet vállalni), de én a helyedben keresgélnék kitartóan.

Viszont van itt még egy oldal: [link] itt nem mindig kötik korhoz a dolgokat. Hajrá, ne félj, különben az egész életed egy nagy sz*r lesz. Iszonyat kinyílik a csipád, ha elszabadulsz majd a családodtól, és megváltozik az értékrended. Tanuld meg, hogy igenis értékes ember vagy, akivel senki nem bánhat így, főleg nem egy kisebbségi komplexusos f*szfej, mint a bátyád.

2012. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!