Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha egy pasi...

Mi van akkor ha egy pasi transzvesztita oldalakat nézeget, meg öltözködési szokásaikat nézi? Meg felveszi a női ruhákat otthon abban mászkál időnként. Ez engem nagyon zavar!

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit tudnék tenni vagy, hogy hogyan tudnám vele ezt megbeszélni... (a barátomra gondoltam)

2012. dec. 13. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
az ember nem nagyon tud kibujni a sajat borebol, ez meg az uj szokasokra is igaz. nem a te bosszantasodra csinalja ezt, hanem sajat oromere, ez a "megszoksz vagy megszöksz" tipikus esete - ne akarj valakit megvaltoztatni, csak azert, hogy neked jobban tessen, akkor nem ot szereted vagy kedveled, hanem amit belevetitesz. Esetleg meg is beszelheted vele, hogy ez zavar, lehet hogy egy kompromisszumos megoldassal talan a tarsasagodban nem fogja ezeket csinalni, de ha igazan igy erzi jol magat, akkor elobb-utobb valasztasra kenyszerul majd.
2012. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem az én bosszantásom miatt csinálja, próbálok erről vele beszélni, csak megbántani sem akarom... Nagyon szeretem csak azért az elég kellemetlen, hogy a ruháimat látom rajta...

És én az utolsótól félek a legjobban... :/

2012. dec. 13. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:

nem nagyon jott le a kerdesbol, hogy kije vagy, utolag kapcsoltam, hogy valoszinuleg a baratnoje es nem a haverja:)

a lenyegen nem valtoztat, ugyanezt gondolom tovabbra is. csak igy azert van egy pikanteriaja a dolognak. szerinted latens homo, vagy latens transzvesztita (a transzvesztitak elvileg lehetenek heterok is) En a helyedben biztos beszelgetnek vele errol, nem lehet igy jo egy kapcsolatban, ha ez teged zavar.

2012. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

bocsi tényleg nem voltam egyértelmű... Hát elég bosszantó néha... Megpróbálok vele beszélni valahogy.

A pasik iránt viszont nem mutat érdeklődést (legalábbis nem vettem észre) (sok mindenre viszont a böngésző előzményeiből derült ki, tök véletlen)

2012. dec. 13. 22:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én ezt igencsak megbeszélném vele, nem érdekelne hogy megbántom-e vagy sem. Ez azért mégis csak abnormális. De nem feltétlenül homoszexuális, csak egy kicsit olyan izé... furcsa.

Ha meg hivatásos transzvesztita és jól keres vele, akkor ne beszéld le róla.

2012. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy hivatásos lenne. 3 év alatt csak feltűnt volna
2012. dec. 14. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!