Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a magyar...

Miért van az, hogy a magyar emberek rosszindulatúak? Tisztelet a kivételnek de az kevés.

Figyelt kérdés

Szóval én jelenleg Németországban élek és nagyon meglepett az emberek más mentalitása.Itt én találkoztam sok típusú emberrel de egészen másak mint a magyarok.

A magyarok: kétszínűek,sunyik,rosszindulatúak,irigyek,zártak, bunkók,nagyképűek(lenéz,lekezel,egoista),hencegők,érdekből tesznek akármit,nincsen összetartás és gyávák! Persze vannak kivételek de nagyon kevés és érdekes,hogy itt ezzel nem találkozni! Ti hogy látjátok? Valóban ekkora a különbség a magyarok és a nyugatiak között? És miért?



2012. dec. 14. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a rossz politikai helyzet és a szinte minden tekintetben rossz rendszer lehet az oka, hogy a többség ilyen.

Így vezetik le a stresszt.

2012. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az a helyzet, hogy a magyarok többsége nem kapott nevelést, és nem tud viselkedni. Rá lehet fogni a kommunizmusra is, de azért ha visszanézünk, a történelem során sokszor előjött ez az irigykedés meg gőgösség, a magyarokat csak akkor lehet összefogni, ha gyűlölködni kell valaki ellen.

Az értelmiség már rég kiment jobb megélhetés reményében, a trógerek meg itthon maradtak, ez a helyzet. Bár attól hogy valaki jobban keres, nem lesz automatikusan értelmes.


Például a közlekedési morálban láttam 1 kis javulást az utóbbi 3 évben, már nem akarnak mindig elütni az autósok, néha meg is lepődök, mikor nincs zebra, és akkor is lelassít. De ezek után az "adj gázt" meg hasonló felvonulások után szerintem sok jóra nem lehet számítani még pár évtizedig.


Akik itthon maradnak rendszerint tuskó nacionalisták, és annyira be akarnak illeszkedni ebbe a beteg társadalomba, hogy maguk is eltanulják és részévé válnak ennek a tapló stílusnak. Persze ez egy fajta védekezés is a rettegés miatt, de szerintem van benne 1 jó nagy adag ostobaság és nemtörődömség is.

Amikor az üzletember terpeszkedik a metrón a kismama előtt, de nem adja át a helyét, meg nem veszik észre magukat az emberek, mikor az ajtóban állnak le beszélgetni, vagy cigivel szállnak be a liftbe, vagy fényes nappal az utcán vizelnek/székelnek (tegnap pl 4-5 ilyen ember láttam, forgalmasabb utak mellett), meg 2 hónapig ott büdösödik a hányás meg széklet a múzeum előtt, meg a bicikliúton sétálgatnak és a gyalogos járdán autó jön veled szembe, addig szerintem azt kell hülyének nézni, aki bármit is tervez ebben az országban...

Ide fölösleges új buszokat venni meg lefesteni a folyosót meg a liftet, ha 2 nap múlva úgyis össze lesz barmolva, és ha rászólsz ezekre a bunkókra még nekik áll feljebb, akkor is ha tilosban dohányzik, 10kor ordibál a lépcsőházban, vagy 2 sávos autóúton sétál át körbenézés nélkül.


Ostobák, ez az igazság, hogy az untermensch szövegben van egy jó adag igazság. Ma mely országok vezetik európát gazdaságilag, és hol a legalacsonyabb a munkanélküliség? Azusztria, Német, Svájc, Luxemburg, Hollandia, Dánia, Norvégia. Mind germán nyelvcsalád. Nem is tudom, már ki mondta, hogy a jó hadsereg porosz vezetőkből és magyar katonákból áll. A magyarok nem igazán tudnak szervezni. Ezért süllyedt idáig ez az ország.

A kultúra meg nem egyenlő a kultúrfasizmussal.

2013. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!