Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet így ápolónő belőlem?

Lehet így ápolónő belőlem?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony törékeny alkat vagyok,152 cm és 42 kg.Úgy tudom az ápolónőknek emelgetni,fürdetni kell a betegeket,én nem hiszem,hogy egyedül elbírnám.Azt is hallottam,hogy sokszor idejük sincs enni vagy wc-re menni az ápolóknak,és ezért egyre többet hibáznak.Mennyire nagy a felelősségük?Nagyon erős gyógyszerekkel is dolgozhatnak?Azt nem csak orvos hatja be?Gondolom nagyon oda kell figyelni,de mennyire lehet ezt a munkát bírni?
2012. dec. 14. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:

En 157cm vagy42kiloval. Elso eves apolo tanulo. Mi ugy tanuljuk hogy gyogyszert csak orvos rendel el.es van amit nem csinalhatsz vagy nem adhatsz be csak ha diplomas ap vagy vagy orvos. Gyakszi soran mar enis radobbentem hogy ki kell gyurni magam de azert ha megnezed szinte minden nover kicsi nem kigyurt allatok. pl fekvo beteg agyat is ketto agyazza.

Evesrol meg...van ott ido enni cigizni netezni..mki szereti magat sajnaltatni.Mondom ezt apolo tanulo kent ugy hogy mar dolgoztam gyarba is..ott tenyleg nincs ido megallni

2013. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!