Szerintetek? :S

Figyelt kérdés

Fekete és barna nadrághoz milyen színű pulcsi/póló illik?


Illetve férfi csőgatyához milyen cipőt tudtok ajánlani?:S


Jöhet link is, előre is köszi a válaszokat!:)


17/F



2012. dec. 14. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
b*zi-e vagy?
2012. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz az értelmes hozzászólást...

Manapság mindenkit leb*ziznak a begyepesedett kockák??

Nem tudom, hogy milyen lakatlan kis faluban élsz, de ez a mai divat, ember...

Én csak próbálok alkalmazkodni, azt a kib*szott nagy eszed ne itt villogtasd...

2012. dec. 14. 19:38
 3/5 2xSü ***** válasza:
100%

Lehet, hogy lepontozol, de szerintem egy „igazi” férfi általában úgy öltözködik, hogy felveszi az első ruhát, ami a kezébe akad. Illetve ha nagyon nem passzol össze, akkor fogja a másodikat. Kész. Persze meg kell szűrni, hogy milyen felsőt, inget, pólót veszel, vagy ha ajándékba kapod, akkor melyik kerül a szekrény mélyére.


A fekete nadrág pont azért jó, mert mindenhez megy. Amelyik pólóhoz, pulóverhez nem megy a fekete nadrág, az semmihez sem megy. (Pont ezért szeretek fekete farmert venni, mert nem kell gondolkodnom azon, hogy melyik passzol melyikkel.)


Csőnadrág? Őőő… Férfi ember klasszikus szabású nadrágot vesz fel.


Cipőben is klasszikusan konzervatív vagyok. Fekete bőrcipő, és kész. Megy a farmerhez, illetve mindenhez. Max túrázásra van kényelmesebb cipőm.

2012. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek aki egy kicsit is hasznos tanácsot ad számomra, megy a zöld kéz, bár engem nem annyira érdekel ez a pontozás dolog.. Hát nem tudom, hogy hány éves vagy, de a fiatalok körében egyre elterjedtebb a csőgatya, és gondoltam én is kipróbáltam, már megvettem szóval most már muszáj hordanom egy darabig legalábbis..


Köszi a választ!

2012. dec. 14. 19:51
 5/5 A kérdező kommentje:
kipróbálom*
2012. dec. 14. 19:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!