Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ilyen blogokat miért nem...

Az ilyen blogokat miért nem törlik?

Figyelt kérdés

Bár nekem is hasznos információkkal szolgált, de azért...


[link]



2012. dec. 14. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden szolgáltatónak van supportja, csak jelezni kell nekik. Miért nem törlik amúgy? Sok ezer blogot nem lehet figyelemmel kísérni, de a több szem többet lát alapon mások segíthetik egy üzemeltető munkáját.


Pont mint itt. Naponta ezen az oldalon 4500-5000 kérdést tesznek fel. Ha nem lehetne a felhasználóknak használni a jelentést, elég sok problémás kérdés maradhatna fent, mert 2-3 moderátor ezt nem tudja átnézni és kezelni.

2012. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Miért kéne törölni? Szólásszabadság van, nem? Ha valaki komolyan meg akarja ölni magát, az megteszi ilyen ötletek nélkül is. Aki meg nem akarja megölni magát, az nem fogja csak azért, mert egy blogon olvasott hozzá recepteket...
2012. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaz. Csak van egy olyan része, hogy bűnrészes leszel ha te hozzásegítettél valakit a halálhoz. Az pedig hogy felhasználható tanácsot adsz olyan felületen amit bárki elolvashat, az okozhat problémát.


"Btk. 168. § Aki mást öngyilkosságra rábír, vagy ennek elkövetéséhez segítséget nyújt, ha az öngyilkosságot megkísérlik vagy elkövetik, bűntettet követ el, és öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

2012. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Na de azért kösz a linket ;)
2012. dec. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért zavar? nem tetszik ne olvasd, senki nem kéri
2012. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Azért, mert nagyon nagy szükség van ilyenekre. Olvastam a kommentek között az alkoholos fagyhalált és tényleg jó megoldásnak tűnik.
2012. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem zavar... csak az, hogy az én ilyen jellegű blogomat meg törölték...


Nekem az altatós fagyhalál jobban tettszik, sohasem voltam nagy alkohol fogyasztó. Bár... A lényeg, hogy nagyon jó tippek vannak. Egyébként rengeteg ilyen blog/ fórum van. Ez még egy "gyengébb" verzió.

2012. dec. 15. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!