Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Errol az esetrol mi a velemeny...

Errol az esetrol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

A hugom hazajott a baratjaval , es elvoltunk , beszelgettunk sokat nevettunk.. aztan lementunk tvzni.. talaltam is egy jo filmet amit vegig szerettem volna nezni el is kezdtem.. aztan kozbe ugy dontott hugom hogy kettesben akarnak lenni es szo szerint kozolte velem hogy , huzzak mar el , senkit nm erdeklek ' stb.. ezt megelozoen egy szoval sem mondtak hogy zavarok vagy valami.. igy komklyan se vettem az altaluk emlitett 'celzasokat' amik nem voltak egyertelmuek.. ( annyi volt hogy minden aron rovaros filmet akartak nezni en meg nem.. ) szoval a lenyeg h hugom kikalcsolta a tvt mikozben neztem a filmet es elkezdtunk vitatkozni.. nem tartom magamat artatlannak egyreszt, termeszetesen megertettem bolna a problemajukat es felmentem volna a szobamba , h ha azt elfogadhatobb modon kozlik velem.. masreszt ha annyira kettesben akartak volna lenni a haloszoba rendelkezesukre allt volna, nem a nappalibol kene kipaterolni az embereket szerintem... na de a lenyeg h hugom olyan stilusban kezdett el velem veszekedni , elhordott mindennek , megalazott, nagyon agressziv es undorito moon beszelt velem.. ja persze ezt mind a baratja elott... ez nekem nagyon rosszul esett, es hogy miert kellett idaig fajulnia.. a vegen mar mind2en nekem tamadtak , a stilust mar nem is jellemzem, eleg annyi h meg senki se beszelt igy velem. Megdobbentem , nem tudtam hova tenni ezt a hirtelen osszeeskuvest , sok karomkodast. A vegen mar elkezdtem sirni , ezt kovetoen meg persze ki is nevettek .. ahogy lattam orultek neki, es felmentem..

Szerintem ezzel hugom tul messzire ment. nagyon rosszul esett..

velemenyek?


2012. dec. 15. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
VERD KI A BARÁTJÁNAK AZ ÖSSZES FOGÁT. :D
2012. dec. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
VERD KI A BARÁTJÁNAK A FASZÁT. :D
2012. dec. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy normális választ is írjak, két önző és primitív emberről van szó, elég gusztustalanok voltak.Ha én lennék a barátod, akkor a húgod barátjának leszedtem volna a fejét.
2012. dec. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És elnézést kérek a kettővel ez feletti trágár válaszomért,de annyira passzolt az első után :D
2012. dec. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Hugod agyilag körülbelül 10 felé hajlik.
2012. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En 19 vagyok, hugom 17 a baratja meg 19..
2012. dec. 15. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!