Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felszkenneltem az orvosi...

Felszkenneltem az orvosi igazolást a gépre. Lebukhatok vele?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogy felszkenneltem, eltüntettem az orvos asszisztensének az írását róla, a pecsétet meg az orvos aláírását rajta hagytam. Így majdnem olyan mint az üres igazolás.

Ha kinyomtatom és kitöltöm (mert olyan az írásom mint az orvos asszisztensének)akkor lebukok vele vagy nem?

Csak azért kérdeztem mert elég sokat hiányoztam (igazolatlanul) és a kirúgás szélén állok és pont utolsó éves vagyok és nem akarom hogy kirúgjanak.



2012. dec. 15. 03:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Húzós.Egyszer vagy kétszer bejöhet.Bár én nem merném a helyedben. :D
2012. dec. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Végülis ez okirat hamisítás, ha elmúltak 14 meg le is csukhatnak érte.
2012. dec. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam olyat, hogy ezzel bárki lebukott volna. De hát te ismered az ofődet, te tudod, mennyire szeret kötekedni, mennyire rosszindulatú. Az enyém nem volt az ;)


Ha kinyomtatod, az aláíráson menj végig, mintha rányomták volna a tollat. Meg persze igyekezz eltüntetni a szkennelésből származó foltokat, ha vannak... De azért még így is számolnod kell azzal, hogy az osztályfőnök esetleg felhívja az orvost.

2012. dec. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lebukhatsz, és akkor kirúgnak, pénzbírság, büntetett előélet. Szép jövőd lesz ha már az iskolában is okiratokat hamisítasz.
2012. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na hát nem buktam le. :)
2012. dec. 18. 03:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Még, kerdezo. Még nem buktal le....
2012. dec. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyenen kaptak valakit és nem mehetett érettségizni...
2012. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kordás Norbi te vagy az?
2012. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!