Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki volt már conon? És ha...

Valaki volt már conon? És ha igen milyen?

Figyelt kérdés

Én még egyszer sem voltam de szeretnék elmenni és beöltözni.

Valaki adna erről egy kis tájékoztatást? : )



2012. dec. 15. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen tájékoztatás kell ?

Beöltözöl azt jól érzed magad.

De ha mi ottvagyunk haverokkal és sao-s műmájernek vagy öltözve tuti vérző orral mész haza XDD

2012. dec. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ,hogy megy ez az egész dolog?:)
2012. dec. 17. 15:24
 3/7 anonim válasza:

én már egy ideje kijárkálok, de már alig emlékszem, milyen volt az első :D mondjuk az még rémlik, hogy úgy viselkedtünk, mint valami rossz turisták. egész nap fotózkodtunk, meg vásároltunk, néha-néha beültünk a nagy színpad elé és néztük a versenyeket, de kb. ennyi ragadt meg :D meg hát azóta már úgy megyünk oda, hogy az első alkalommal megismert cosplayesek nagy részét ismerjük, egymásra köszönünk, hozzájuk csapódunk, beszélgetünk kicsit, majd tovább állunk...

na de a lényeg, hogy először nem öltöztünk be, meg mondjuk akkor még úgy nem ismertük testközelből az egész cosplayes dolgot, úgyhogy érdemes szerintem civilben elnézni. nekem első cosplayem most az animekarácsonyon volt, és egyáltalán nem bántam meg, hogy előtte még nem öltöztem be. mindennek eljön a maga ideje :D

szóval nézz ki, ismerd meg az egész menetét, mert leírhatom az én szemszögemből a dolgokat, lehet, hogy te már másképp látnád... mindenesetre a con egy olyan dolog, hogy ha egyszer magába szippant, onnan többet nem menekülsz! :D

2012. dec. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :D

Remélem eljutok nyáron rá :)

2012. dec. 25. 16:45
 5/7 anonim válasza:

tavaly nyáron voltam barátnőmmel első conunkon, idén tavasszal is megyünk, ezúttal már cosplayben :) első conra tényleg jobb civilben menni, borzasztóan izgalmas tényleg :DD nagyon élveztük, bár az előttem szólóhoz tudom csak hasonlítani magunkat, olyanok voltunk mint "a rossz turisták" (felvisítasz ha meglátod a kedvenc karakteredet - fangörcs :D -, mindenkit fényképezel stbstb.) XD ha reggel kapunyitás előtt mész akkor sorbanállással kezdődik az egész, aztán ahogy beszabadul az ember, egyből megy vásárolgatni, körülnézni, esetleg beülsz amv vetítésre, copslay performance-re, esetleg egyéb programokra... (csak egy jó tanács: ha találsz valamit ami megtetszik azonnal vedd meg és ne menj úgy tovább hogy "előbb körbenézek aztán visszamegyek érte", mert 100% hogy elviszik előled XD tapasztalat, én is így jártam egy sebastianos poszterrel amit meg akartam venni :S) kb. egész nap jártuk az expot, hihetetlenül nagy élmény volt :D

ez most kicsit össze-visszára sikeredett, na sebaj... XD

2013. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Huh 5-ös köszönöm!

Úgy tervezem ,hogy idén tavasszal kimegyek civilben aztán nyáron beöltözök ,mert addigra meg lesz a ruhám!:)

2013. febr. 21. 18:19
 7/7 A kérdező kommentje:
És ugye van a belépőjegy,meg a költőpénz.Na körülbelül mennyi költőpénzt vigyek?:)
2013. febr. 21. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!