Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitsen valaki lécci! Én...

Egy go... kérdése:

Segitsen valaki lécci! Én 1-2tanulo vagyok sajnos Mert a telefon meg a gép mindig lefoglal és amugyis Utálok tanulni mit tegyek hogy ne bukjak meg mert ha Nem bukok meg megigérték hogy kapok egy uj gamer pc-t Mit csináljak most? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

2012. dec. 15. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát amit tudok mondani az az hogy tanulni kell. Még félévig tudsz szerezni egy két jó jegyet. a tanárok is látni fogják, hogy próbálsz igyekezni. És egy tanács: Tanulás előtt ne vedd elő a telefont meg a gépet, majd utána. Uralkodj magadon, és legyél erős.
2012. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeresd meg a tanulást... Ha csak gépezel meg telefonozol nem fogsz valami sok hasznos dolgot birtokolni, amennyiben tanulsz akkor már több esélyed lesz egy jobb életre.
2012. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ebben van valami

Köszi nektek ez most jöl jött

2012. dec. 16. 06:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha most, amikor tanulhatnál és megalapozhatnád az életedet, inkább csak játszol, akkor felnőttkorodban majd minimális bérért gürcölhetsz egy életen át. Szerinted?
2012. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha meg kikapcsolod a gépet tanulás előtt az is sokat segíthet, ha be van kapcsolva könnyebben odaülsz elé. A telefont meg el kell tenni egy távolabbi helyre attól, ahol tanulsz, de azért még fel tudd venni, ha hívnak.
2012. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!