Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyanusitott vagyok mert...

Gyanusitott vagyok mert kiraktam az albérlőt aki nem fizetett?

Figyelt kérdés
Az eset ugy történt, hogy a bérlő nem fizetett csak hitegetett és lecseréltük a zárat. Ő elment a rendörségre , feljelentett. Hívtak a rendörségröl , békés megegyezés céljábol. Be is engedtük és a rendörségi telefonbeszélgetéskor megegyeztünk, hogy mikor költözik ki a bérlő. Persze fizetés nélkül. El telt pár nap és összepakolt de nem költözött ki. Végül közölte, hogy nem költözik ki. De nekem meg sikerült a lakást eladni és ekkor már erővel kiraktuk. A szobabutorán kivül mindent kiraktunk a lépcsőházba. Azt elakartuk adni de semmit nemér. De elvinni sem vitte a bérlő. Mire számitsak a rendörségen? Ügyvédet is fogadjak talán?

2012. dec. 16. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akkor bárki vádol téged bármivel? Vagy feljelentettek?
2012. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Feljelentettek, ha gyanusitottként vagyok idézve.
2012. dec. 16. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Sürgősen fogadj ügyvédet.


[link]

2012. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket!

Nagyon jók a magyar törvények az egyszer biztos.

2012. dec. 17. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!