Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki felhívott telefonon...

Valaki felhívott telefonon (cigány nő. ) és azzal gyanúsított, hogy lek. Váztam a lányát, és hogy kétszínűnek hívtam (sms-ben). Azt mondta hogy lenyomoztatja a számom, és kideríti ki vagyok, és kinyír. Van okom félni tőle?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nemöl meg (ha mégis akkor bocs :D)

de beperelhet és írásban elnézést kell kérned meg talán kártéritést fizetned. habár nemhiszem hogy anyi esze lenne

2011. febr. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is ismer... én se őt...
2011. febr. 4. 16:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Lett belőle valami?
2011. máj. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, de akármikor meglát, úgy néz rám mintha megakarna ölni... :) De rájöttem, cigányoktól félni? Pfff!! Azok is csak rajban mernek támadni...
2011. máj. 24. 18:30
 5/12 anonim ***** válasza:
ez így van, de azért tartsd nyitva a szemed! félni semmiképp ne félj tőle, mert azt megérzik!
2011. máj. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ma is éppen mentünk haza a barátommal, amikor megkérdezte tőle egy cigány srác, hogy van-e NEKEM barátom, mert nagyon bejövök neki... Elkezdi a barátom, hogy igen, képzeld, én... :D aztán még beszóltak 1-2x de semmi nem lett :)...
2011. máj. 25. 19:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerencséd volt! Az én barátnömbe is belekötött két cigány csaj, csak őt meg is verte az egyik, a másik meg telon vette a verekedést. Közben röhögött meg biztata, hogy mivel alázza meg...letérteltette, meg négykézláb menette, mint egy kutyát pl...
2011. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szegény... ezek a mocsok retkek, istenem! Bezzeg Franciaországból kizárták őket... attól függetlenül természetesen vannak ott, de legalább próbáltak tenni ellene valamit... De MO-n! Lassan több a cigány, mint a magyar! :(
2011. máj. 26. 16:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Annyi volt a büne, hogy szöke és unatkoztak a cigány csajok. :S Azt mondta barinöm ilyen erejü ütéseket és rugásokat életében nem kapott még, pedig verekedett már, igaz magyar lánnyal. Sajnos ezek gyerekkoruk ota verekszenek, ebben sokkal jobbak a magyar lányoknál. :S Ö egy büszke lány volt eddig ,senkinek se tört be, de ez a cigány csaj kegyetlenül megtörte. :S Remélem veled nem történik ilyesmi...
2011. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:(( Hát, holnap, mivel én nem megyek kirándulni az osztályommal, ezért egy másik osztályba kell mennem, ahol sok a cigány, és utálnak is engem, meg pofoznak, ütnek... Ráadásul az egyiknek neki is mentem régebben... Félek előre...
2011. máj. 26. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!