Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt mondják szép lány vagyok.1...

Azt mondják szép lány vagyok.1,5 éve oda vagyok egy fiúért. Sosem akartam még senkit ennyire. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mégsem történt semmi.Őt nem érdeklem én pedig folyamatosan azt hallom hogy szép vagy hidd el akkor ő ezt mért nem látja.Látom ahogy belájkolja a szép lányokat engem meg be sem jelöl.talán szerelmes vagyok?mit tegyek hogy kiverjem a fejemből?írjatok többen.légszi
2012. dec. 16. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

nem jössz be neki

idővel majd elmúlik

2012. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szépség önmagában még nem sok. Lehet, hogy viselkedésre, jellemed alapján meg nem jössz be neki.

Na meg a szépség is relatív, csak mert sokak szerint szép vagy, az nem azt jelenti, hogy mindenki szerint az vagy!

2012. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!