Piercing otthon?

Figyelt kérdés

Piercinget lehet/ajánlott otthon szúrni? Barátnőmnek már fülét szúrtam át (én 13 ő 14) nem fertőződött el mert fertőtlenítettük a fülit a fülét és a tűt is...szóval a kérdésem esetleg köldök/nyelv/orr vagy akár milyen piercinget esetleg fül piercinget is meg tudnánk csinálni otthon mert több barátnőm(idősebbek) kért már meg rá miután kiderült az a kis"hőstettem"xd(füllyukasztás)

13/L



2012. dec. 16. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem ajánlom ;)

Pc-s vagyok, és tudom mert tanultam is hogy ha pl orrot akarsz szúrni eltalálhatsz olyan idegeket amitől megbénulhat a fél arca például.

Fülnél is a felső porc részt ne szúrjátok otthon! Köldököt sem! A fül alsó része ahova születésedkor is szúrják oda 3-mat 4-et -5öt a fül méretétől függően szúrhatsz!


Egyébként lehet venni orvosi fém füliket, egy pár kesztyűt, meg orvosi steril tűt/branült.


Ez kb összesen egy ezres.... vagy még annyi sem...

Füli: 3-500, kesztyű 30ft/db akkor az 60ft steril tű 130 ft/ db.... kb iylen árakon mozog.

2012. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és nyelvet se szúrjatok!! abban is annak idegek/erek amit ha eltalálsz hiába hívod a mentőt már örökre marad a baj....
2012. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy egyszerű kiváncsiskodó kérdésem van, a branül mihez kell????
2012. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ és még 1 kérdés akkor már piercinges 18 év alatt szülő nélkül nem szúrj piercinget?
2012. dec. 16. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
márhogy én szúrok e? nem nagyon értem a kérdésedet egyébként 16 fölött lövünk fület 16 alatt ott is kell a szülői beleegyezés de amúgy csak papírforma pc-t pedig 18 felett csinálunk azalatt szülői kell mindenképpen... mivel egy köldök pc nem forr be úgy mint mondjuk a füled ha anyukád meglátja és kiveteti veled...
2012. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

3/5

Első vagyok


Azzal is szépen lehet szúrni, mi azzal gyakoroltunk nagyon sokat... Jó azóta pisztollyal is meg tűvel is dolgozom, de néha még ma is csinálom azzal, mert az is steril és biztonságosabb mint ha kifőzöl egy varrótűt, ráadásul az vékony is...

2012. dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,
2012. dec. 30. 09:37
 8/8 anonim válasza:
61%
én 14 vagyoka barátnőm kiszúrta a köldökömet 3 napja nem fertőződött el csak kis fekete pc volt benne és én meg hastáncolok és beletettem egy szép nagy csillogós pc-t mert fellépésen voltam. félórája szakadt ki
2013. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!