Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szokott valaki utasszállító...

Szokott valaki utasszállító repülőket fotózni? Vagy van ilyen ember az ismerősi körödben?

Figyelt kérdés
Ha igen,anno fotóztál MALÉV gépeket is?

#fotózás #Malév #repülőgép fotózás
2012. dec. 16. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
eleg amator szinten, de en nyaron kijartam/kijarok a repter melle es ott lovok par kepet. Foleg, ha valami olyasmi jon ide ami ritkasag szamba megy :)
2012. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
AIRportal.hu-n rengeteg ilyen ember van, aki napi szinten jár ki fotózni. Én pont nem az vagyok, mert ritkán járunk Ferihegy felé (Pándon lakok) viszont innen fordulnak rá a gépek a kifutóra (legtöbb a házunk fölött) de én csak nézni szoktam, mivel egy gyenge kis kamerám van, amivel nincs értelme ilyeneket fotózni.
2012. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha érdekelnek a gépek,biztos jó lehet őket figyelni "fordulás közben".Gondolom akkor már egy kicsivel alacsonyabban szállhatnak.Én Kecskemét szélén lakom,így lehetőségem nincs ilyen fotózásra.De majd szeretnék felmenni Pestre ez miatt.
2012. dec. 26. 10:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát kb 1000-1200 méteren fordulnak, de az Aeroflot járatai általában a házunk felett mennek el. (Viszont kicsit csalódtam, hogy az IL-96 nem a házunk felett jött, hanem kb 200 méterrel arrébb, de így is láttam.) Amúgy Kecskeméten van reptér, nem? Vagy az csak repülőnapokon van használatban?

Viszont ha egyszer kijutsz Ferihegyre, ajánlom neked ezt:

[link]

Itt le van írva, hogy hova érdemes menni fotózni! :)

2012. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van Kecskeméten de ide csak vadászgépek járnak,na meg csak azok vannak itt.Engem az utasszállítók jobban érdekelnek.Matkón is van egy reptér,illetve jakabszálláson. Kecskeméttől nem messze található települések.Itt is vannak gépek,de ezek kicsik. :D
2012. dec. 29. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!