Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg buktam ember és társadalom...

Meg buktam ember és társadalom-ból ebből a tantárgyból meg lehet bukni?

Figyelt kérdés

a többi tantárgyból 5-4-es vagyok. de a tanár utál és mindig az én füzetemet kéri ki és ezért mindig 1-est kapok.

(leírom csak csúnyán) Most 7.-es vagyok és nagyon izgulok mert nem szeretnék megbukni és pótvizsgázni



2012. dec. 13. 17:11
 1/3 anonim válasza:

Írj szépen ;D feleljél le annak a okos tanárnak ..vagy egy lapra kiírsz valamit netről ...ha nem akarsz megbukni kb ennyi

L/15

2012. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én anno etikából buktam meg de ott is a tanár volt a hibás
2012. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de itt nem olyan vagy hogy 1,2,3,4,5, jegyek mint pl matekból vagy magyarból. itt ilyen lehetőségek vannak: Kiválóan megfelelt, Jól megfelelt meg stb... és akkor meg lehet bukni most kiszámoltam hogy 1.6999999 re állok.

Fiú vagyok de csak engem kérdez meg csak az én füzetemet kéri. Apám is a legidiótábbnak tartja ezt a nőt. amikor Apumat behívta akkor Apukám felállt mellőle mert nem győzte a sok hülyeséget...de a füzetbe mindent leirok de ő nem fogadja el mert tudja, hogy utálom :) BOLDOG KARÁCSONYT NEKTEK.. de lehetne jobb fej velünk hogy jön a karácsony is....

2012. dec. 13. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!