Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak a 95-6-7-8as genereció...

Csak a 95-6-7-8as genereció ilyen elbaszott? (ne vedd magadra ha te nem igy gondolod! )

Figyelt kérdés

Régen hogy volt ez? 12-3-4-5 éves "gyerekek" régen is ittak,téptek,dugtak,cigiztek agyba főbe? (15éves srác vagyok és én is szoktam tépni néha.) De amiket látok a régi sulimba...Hihetetlen hetedikesek! , nyolcadikosok , dugnak, cigiznek, napi szintenten járnak kocsmába. Miért hiszik azt

h attól kemények ha cigiznek meg isznak agybafőbe? Amikor én hetedikes voltam azt se tudtam h mi az a fű, most meg a 12 éves srác cigizik...Ez normális ?

15/F



2012. dec. 16. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Jajj de jó ,hogy van valaki aki felhozta ezt a témát!

Szerintem ez a modernkor az oka. Minden modern, a drága , gazdag szülők elkényesztetik a gyereket. Facebookon lóg mindegyik , azt se tudják mi az a regény ,mert egyszer se fogott egyik se kezébe egyet. Magyarország is kezd elangliásodni ha érted... És tudod így rontják el az életüket elkezdenek nem tanulni, és egy nagy nulla lesz az éretségi... aztán szophatják az ujjukat...

2012. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a generáció 3-4 évvel "hamarabb öregedett" úgymond. Mikor 1,5 éve középiskolás lettem, akkor meglepődtem, hogy anyáznak már 2. nap, meg minden fiú cigizik, csak én nem. Minden pénteken bebasznak. Én ekkor 1 doboz sörnél többet soha nem ittam, igaz mostsem iszok agyba főbe, sőtt havi szinten 1x max. Sosem voltam berúgva. Kipróbáltam a cigit, de nem tetszett, meg szerintem felesleges pénzkidobás. Be is tépnek rendszeresen még suliban is. Én nem értem meg a mai világot. Van 1-2 normális józan gondolkodású ember, de én számítok hülyének az olyan gondolkodással, amellyel nem akarok megbántani senkit, és mindenkinek jót akarok. Mások meg folyamatosan megszégyenítenek, megaláznak. Ez a menő, sajnálom. 17/F
2012. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.: Köszi a választ!

2.: Ezvan velem is állandóan próbálok segiteni másoknak és feszt kiba*nak velem vagy adom a kis ujjam és már kell a karom is...

2012. dec. 16. 21:29
 4/10 anonim válasza:
Én 13 vagyok, és még nem is ittam vagy dohányoztam. Az a véleményem, hogy nem hiába nem adnak ki kiskorúaknak ilyesmit. A gyerekek legyenek azok! Mert tök jó gyereknek lenni, nincs semmilyen bajom az életben, nem kell járnom dolgozni, nincsenek kapcsolatbeli problémáim, szóval szeretek gyerek lenni :).
2012. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen a "gyerekek" régen is ittak, dugtak, cigiztek agybafőbe. A világ soha nem volt jobb, az emberek nagy átlaga mindig is ilyen volt - vagy még rosszabb. A középkorba pl már simán szültek gyerekeket 14-15 évesen, és mivel a víz javarészt fertőzött volt, az emberek egyfojtában alkoholizáltak. az átlag életkor meg volt fele akkora mint most. Jó persze lehet hogy valamikor úgy egészébe véve egy árnyalatnyival jobb volt a helyzet mint ma, de sztem felesleges azon siránkozni hogy "hely micsoda időket élünk". Fogadd el, ez van. Lehetne sokkal rosszabb is, meg sokkal jobb is. de mindig lesznek jó arcok is. én a magam részéről amúgy szoktam berugni, baromkodni a haverokkal néha (mondjuk én 17 vagyok), de megértem az álláspontodat, és persze én sem vagyok "megelégedve" a legtöbb kortársammal. A legtöbb amit tehetsz, hogy tiszteled az embereket és észbentartod hogy bárkiről is legyen szó, ő is ugyanonnan indult mint te magad: egy férfi és egy nő magjaiból.
2012. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem mindegy mindenki azt csinál amit akar.. Ha ők ezel kemények lesznek akkor csinálják.. De ezzel is csak a fű-t népszerűsítik so No woman no cry..
2012. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok egyszer cigiztem mondom kiprobálom hát nem volt valami kellemes élmény nem tudom hogy tudják a 12-13 évesek ezt szivni nap mint nap...piálni még nem piáltam,max ünnepkor pár korty unicum nem vágyom arra hogy olyan részeg legyek hogy azt se tudjam ki vagyok...
2012. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm ezt az elszabadult, hedonista világot. Legalább egy 20assal születtem volna korábban.. Egy '98-as fiú..
2013. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden a neveltetésen múlik. 98as vagyok az én osztályomban senki nem ilyen, aki esetleg az lenne, az is csak azért, mert később jött az osztályunkba, nem is fogadtuk be igazán. Szóval szerintem nem azon múlik, h ki hányban született.
2013. márc. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam a cigit, de szerintem pénzkidobás (ha van pénzem, azt csak gépre, max piára költöm), egészségtelen és még ha te nem is érzed, büdös leszel tőle. Ami a dugást illeti, a szüzességemet ne egy kurwa vegye el, hanem ha majd lesz barátnőm, akivel szeretjük egymást, majd az. Inni szoktam szinte minden héten, néhány koleszos haverommal elmegyek a suli közelében lévő kocsmába, de akkor se bebaszni, hanem csak jól érezni magam (persze néha megesik, hogy annyit iszok, hogy nem bírok járni XD). Füvezni nem füveztem még, de igazából nem is akarok. Egyáltalán nem normális, ami a mai világban van. Nagyon fáj látni, hogy pl. volt lány osztálytársaim közül néhányan akik régen (még úgy 6. osztályban) tök normálisak voltak, meg jóban is voltam velük, beszélgettünk meg minden, most kurwák és a páwákon lógnak, eljárnak velük inni és ezt élvezik. Ennyit érne egy tini lány?! "Csak a 95-6-7-8as genereció..." Nézd meg az újabb generációt (99-2000). Egyre rosszabb. Kitartást tesó!

15/F

2014. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!