Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kerdésem az lene hogy...

Greczi laszlo kérdése:

A kerdésem az lene hogy szerintetk meg iri? Bovebben lent

Figyelt kérdés
van egy lany aki meg tedszet a suilibol es szerinm tetszek enis neki ide van egy fiu akiugyan ugyan igy erez de o egy kicsit kzelebb all hozá de a csajal nagyon joba vagyok es meg szeretnem "Szerezni" ha lehet igy mondani es nem tudom mit tegyek mert a fiju eszre vete(a baratja) hogy meg tetszet meg tobbet beszelgetunk stb es azt monta hogy hagyam beken szerintetek mi a hejes elore is koszonom bocs a helyesirasert

2012. dec. 17. 14:42
 1/3 anonim válasza:

Attól függ, hogy a lány hogy érez irántad. De ha úgy érzed, hogy Neki is szimpatikus vagy, akkor ne hagyd abba a dolgot.

Ha az ellenkezője van, inkább lépj túl rajta. És az is lehet,hogy csak azért van azzal a fiúval, hogy téged féltékenyétsen, de közben meg nem érez iránta semmit, irántad meg annál inkább. Ne hagyd figyelmen kívül a dolgot, és sok szerencsét! L

2012. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom de szerintem a L erez irantam valamit mert regel mikor be leptem az osztalyba akkor meglatott es puszit kuldot a levegoben
2012. dec. 17. 14:57
 3/3 A kérdező kommentje:
varom a tobbi valaszt am bocs a hejlyesirasert
2012. dec. 17. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!